سه شنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۲

Tuesday, 26 September , 2023

باید نواقص و کمبودها در مرز شلمچه حل و رفع شود

استاندار خوزستان گفت: باید نواقص و کمبودها در مرز شلمچه حل و رفع شود چرا که این گذرگاه همیشه به عنوان بهترین گذرگاه مرزی کشور در ایام اربعین بوده است.

به گزارش خوزآنلاین،غلامرضا شریعتی شب گذشته در جلسه ستاد اربعین، با تاکید بر اینکه خدمت به زائران اربعین حسینی، افتخار ارزشمندی است، اظهار کرد: خوشبختانه همایش اربعین حسینی در چند سال اخیر در استان خوزستان با نظم و تدبیر خوبی برگزار شده است و این مسئله برای مردم استان خوزستان افتخار به حساب می‌آید.

شریعتی عنوان کرد: امسال با وجود رایگان شدن روادید، قطعا زائران بیشتری نسبت به سال گذشته مشرف به کربلا می‌شوند که باید برای این امر تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود.

استاندار خوزستان گفت: تقویت دکل‌های مخابراتی، گیت‌های ورود و خروج زائران ایرانی و اتباع خارجه، دفع فاضلاب و افزایش ظرفیت پارکینگ خودروها و جاده‌ها برای امسال ضروری و مهم است.

شریعتی عنوان کرد: سازمان منطقه آزاد اروند همانند سال‌های گذشته و با برنامه‌ریزی دقیق‌تری به زائران اربعین حسینی خدمت کند.

وی اظهار کرد: باید نواقص و کمبودها در مرز شلمچه حل و رفع شود چرا که این گذرگاه همیشه به عنوان بهترین گذرگاه مرزی کشور در ایام اربعین بوده است.

استاندار خوزستان همچنین با اشاره به مرز چذابه، گفت: این گذرگاه نیز نیاز به توسعه زیرساختی دارد، همچنین در بحث تامین آب بسته‌بندی جای هیچ نگرانی نیست و امیدواریم با برنامه‌ریزی درست و صحیح، آب مورد نیاز تامین شود.

شریعتی عنوان کرد: موکب‌ها و دستگاه‌های خدمت‌رسان به لحاظ زیرساخت‌های ارتباطی و اینترنتی به زائران باید نسبت به سال گذشته رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی داشته باشند.

وی افزود: از روز ۲۵ شهریور استقرار و خدمت‌رسانی مواکب به صورت رسمی آغاز و تا یک هفته پس از اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار