جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲

Friday, 1 December , 2023

  • پنج‌شنبه / 5 سپتامبر 2019 / 19:41
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 695
  • خبرنگار : 104

سرنگونی پهپاد آمریکا و توقیف نفتکش انگلیسی مایه سربلندی ملت ایران شد

استاندار خوزستان سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی در آبهای خلیج همیشه فارس را مایه سربلندی ملت ایران توصیف کرد و گفت: این اقدام مقتدرانه به برکت خون شهدا انجام شد

به گزارش خوزآنلاین، غلامرضا شریعتی چهارشنبه در نشست هماهنگی گرامی داشت نخستین سالگرد شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز افزود: نبرد حق و باطل در طول چهار دهه عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره در جریان بوده است و ما در در طول این دوران در برابر استکبار جهانی ایستادگی کرده‌ایم و در برابر سلطه جویی آن ها و ایادی شان در منطقه مقاومت کردیم.

استاندار خوزستان با گرامی داشت شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز اظهار داشت: این حادثه در نتیجه دسیسه دشمنان انقلاب رخ داد و یک عملیات کور بود که در همه جای دنیا احتمال رخ دادن آن وجود دارد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: عملیات های تروریستی اینچنینی هزینه ما در برابر ایستادگی ملت ایران است که ما آن را می پردازیم ، البته باید مراقبت و هشیاری داشته باشیم که این حوادث و هزینه ها را تا جای ممکن به حداقل برسانیم.

شریعتی تصریح کرد: وابستگان و افراد مرتبط با عوامل گروه تروریستی همگی بازداشت شده اند و به دست قانون سپرده شده اند.
وی اظهار داشت: برنامه هایی در گرامی داشت یاد و خاطره این شهیدان گرانقدر در مناطق مختلف خوزستان برگزار خواهد شد و اقدام های لازم در این زمینه انجام می شود.

گفتنی است در جریان حادثه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ که به دست عوامل گروهک تروریستی “الاحوازیه” رخ داد ۲۴ تن به شهادت رسیدند و ۶۰ نفر نیز مجروح شدند.

هر پنج عامل حادثه تروریستی ۳۱شهریور با رگبار متقابل نیروهای امنیتی و انتظامی در دم به هلاکت رسیدند.

شایان ذکر است این عملیات تروریستی که با پشتیبانی عوامل استکبار جهانی در نخستین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس انجام شد با محکومیت گسترده جهانی از جمله دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت رو به رو شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار