پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

توزیع ۸۰ تن کالای اساسی ویژه محرم در آبادان آغاز شد

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت آبادان گفت: با آغاز ماه محرم توزیع ۸۰ تن کالای اساسی با نرخ مصوب در بازار این شهرستان آغاز شده‌است.

به گزارش خوزآنلاین،حسین عیسی زاده دریس روز یکشنبه کالاهای تامین شده را شامل ۲۴ تن برنج، ۲۵ تن شکر، ۲۰ تن مرغ و ۱۱ تن گوشت عنوان کرد و افزود:توزیع این اقلام در فروشگاه های مختلف در سطح بازار آبادان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هر کیلوگرم شکر با نرخ ۳۸ هزار ریال ،برنج دانه بلند هر کیلوگرم ۶۱ هزار ریال در فروشگاه تعاونی احمدآباد فرعی ۱۳ و میدان طیب روبروی بانک مسکن توزیع می شود.

گوشت منجمد نیز با قیمت کیلویی ۴۲۰ هزار ریال و مرغ منجمد با قیمت کیلویی ۱۳۰ هزار ریال در فروشگاه میدان طیب بین شهروندان توزیع می شود.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت آبادان گفت: برای کنترل قیمت ها، بازار آبادان از سوی بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت و بسیج اصناف نظارت و کنترل می شود.

وی افزود: در این راستا ۱۰ گروه بازرس به صورت ثابت در ۱۰ نقطه شهر آبادان مستقر شدند تا با متخلفان و گرانفروشان برخورد کنند.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت آبادان گفت: گروه های بازرسی صبح و بعد ازظهر بر توزیع کالاهای اساسی بین مردم نظارت دقیق دارند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار