پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

با تلاش های رسول جامعی مدیر منطقه دو بهسازی و روکش آسفالت خیابان های کیانشهر آغاز شد

مدیر منطقه دوشهرداری اهواز از آغاز عمليات بهسازی و روکش آسفالت خیابان های کیانشهر خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه دو شهرداری اهواز، رسول جامعی، عنوان کرد: روند اجرای فعالیت های عمرانی در این حوزه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و خدمت رسانی در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت مندی شهروندان می باشد.

وی عنوان کرد: در راستاي تسهيل در روند عبور و مرور وسايل نقليه و ارائه خدمت رسانی بهتر به شهروندان منطقه دو، عمليات روکش آسفالت خیابان ایثار در کیانشهر آغاز شد.
وی اضافه کرد: در این عملیات پس از اجرای تراش آسفالت و قیرپاشی، روکش آسفالت صبح امروز با مساحت پنج هزار و ۷۶۸ متر مربع با لایه ۵+۷ سانتی متر و مساحت ۱۴×۴۱۲ متر مربع توسط معاونت فنی و عمرانی این حوزه در حال انجام است.

مدیر منطقه دو رعایت استانداردهای لازم در محورهای فنی و ایمنی بر اساس معیارهای تعریف شده در این منطقه را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: برخی از پروژه های عمرانی همچون قیر پاشی، ترمیم آسفالت خیابانها و معابر، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و رنگامیزی عابر پیاده و … در سطح منطقه به منظور تسریع در روند اجرایی خدمت رسانی به شهروندان بصورت شبانه روزی دنبال می شود تا در حین اجرای این پروژه ها، مشکلاتی برای تردد مردم و عبور خودروها به وجود نیاید.

وی با اشاره به اینکه اجرای عملیات آسفالت بر اساس لیست بندی آغاز شده و مناطق مختلف حوزه در این طرح پوشش داده می‌شوند، ادامه داد: در راستای بهسازی و احیاء مسیرهای تردد خودروها در نقاط مختلف این حوزه برنامه گسترده آسفالت معابر در دستور کار این منطقه قرار گرفته و دیگر خیابان های سطح منطقه نیز که نیاز به اصلاح و لکه گیری داشت باشد توسط کارشناسان این منطقه دو پیگیری و اجرا خواهد شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار