پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

  • پنج‌شنبه / 3 اکتبر 2019 / 13:15
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 2537
  • خبرنگار : 104

استان‌های برخوردار، معین خوزستان در زمینه آموزش و پرورش باشند

وزیر آموزش و پرورش گفت: با کمک استاندار خوزستان می‌توان ارتقای وضعیت آموزش و پرورش خوزستان را رقم زد که در این راستا، استان‌های برخوردار نیز باید معین خوزستان باشند.

به گزارش خوزآنلاین،محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس با اشاره به اینکه گزارش‌های ارائه شده از وضعیت آموزش و پرورش مایه خوشحالی است، اظهار کرد: هدف اصلی آموزش و پرورش، توزیع خوب فرصت‌های آموزشی و ارتقا کیفیت آموزش است.

وی افزود: همه تلاش‌ها و محتوایی که در سند بنیادین به عنوان نقشه راه نظام تعلیم و تربیت انسان‌های خردمند پیش‌بینی شده است برای تربیت کسانی است که بتوانند بر تغییراتی که ایجاد می‌شود تسلط پیدا کنند، به همین دلیل مهم‌ترین نبرد با دشمن همین عرصه اتکا به توانمندی انسان‌ها است.

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: خوزستان حق حیات به گردن مردم ایران دارد و ملت ایران مدیون خوزستان است؛ تلاش ما بر این است که در دو سال باقی مانده از عمر دولت با تشکیل گروهی ویژه یکی از معاونان وزارت آموزش و پرورش را مسوول و معین استان خوزستان قرار دهیم.

وی افزود: در حوزه توسعه و دسترسی به فضاهای آموزشی، بهبود شاخص‌های نیروی انسانی در آموزش و پرورش و دسترسی به آموزش اقدامات ویژه‌ای انجام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: با توجه به تغییرات گسترده‌ای که جوامع در معرض آن هستند تنها جوامعی که بتوانند در مقابل تکاپوهای شتابان بایستند، برنده خواهند شد و در این میان یکی از رسالت‌های مهم آموزش و پرورش مقابله هوشمندانه با این تغییرات است.

وی افزود: با کمک استاندار خوزستان می‌توان ارتقای وضعیت آموزش و پرورش خوزستان را رقم زد که در این راستا، استان‌های برخوردار نیز باید معین خوزستان باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار