پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

  • شنبه / 22 فوریه 2020 / 11:11
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3143
  • خبرنگار : 2

در حال تکمیل| نتایج غیر رسمی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در خوزستان

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی ستاد انتخابات خوزستان اعلام نشده است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت ۸ صبح دوم اسفندماه تا ساعت ۲۴، واجد شرایط رای گیری در ۱۴ حوزه انتخابیه خوزستان در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۱۸ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی خوزستان به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در “حال تکمیل” منتشر می‌شود:

حوزه انتخابیه اهواز:

 سیدکریم حسینی از کاندیداهای عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به صورت مستقیم راهی بهارستان می شو احتمال فراوان مجتبی یوسفی،شبیب جویجری،احمد سراج به مرحله دوم خواهند رفت اما وضعیت همایون یوسفی و سیدرضا فلاحی مقدم  برای ماندن در دور رقابت هنوز روشن نیست.

حوزه انتخابیه بهبهان:

نتایج اولیه حاکی از پیشتازی محمد طلامظلومی نامزد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی  در این حوزه دارد.

حوزه انتخابیه دزفول:

سید محمود آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده را شکست دهد و راهی بهارستان شود.

حوزه انتخابیه آبادان:

اطلاعات اولیه از پیشتازی سید محمد مولوی(نامزد ائتلاف) در انتخابات دارد و جایگاه دوم و سوم بین جلیل مختار نماینده فعلی(مستقل) و سیدمجتبی محفوظی(ائتلاف) دست به دست می‌شود.

حوزه انتخابیه ماهشهر:

تا لحظه مخابره این خبر با شمارش آرای ماخوذه از حوزه انتخابیه بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره)، حاج حبیب آقاجری(ائتلاف) نفر اول است و امیر حیات مقدم و جمال صالح زاده از اصول گرایان، نیز به ترتیب نفرات دوم و سوم هستند شمارش آرا ادامه دارد.

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر:

در این حوزه ابراهیم متینیان(نامزد ائتلاف) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته و احتمالا کرسی نمایندگی این دو شهرستان به دست یکی از اصولگرایان سپرده می شود.

حوزه انتخابیه شادگان:

در این حوزه  خبرها حاکی از این است که شیخ مجید ناصری نژاد نماینده فعلی و اصولگرای این شهر نفر اول شده است و رقیب خود سید عبد الحسین آلبوشوکه را پشت سر گذاشت.

حوزه انتخابیه در خرمشهر:

سید لفته احمد نژاد از نیروهای اصولگرای خرمشهر تاکنون پیشتاز انتخابات در این حوزه است.

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی تاکنون توانسته نفر نخست انتخابات در این حوزه باشد و در رقابت با هدایت الله خادمی نماینده فعلی این حوزه پیروز شود.

حوزه انتخابیه در مسجدسلیمان:

علیرضا ورناصری( نامزد نیروهای انقلاب اسلامی توانسته بیشترین آراء این حوزه را به خود اختصاص دهد و از ظاهری نماینده فعلی پیش بیفتد.

حوزه انتخابیه شوشتر:

تا این لحظه سهراب گیلانی نماینده فعلی و جزو لیست ائتلاف نفر اول است بعد از و سیدابراهیم سادات نماینده قبلی شوشتر دوم است احتمال زیاد گیلانی  دوباره راهی بهارستان شده است.

حوزه انتخابیه شوش:

اخبار واصله از شوش از اول شدن کعب عمیر حکایت دارد سیدراضی نوری نماینده فعلی شوش جزو سه نفر اول لیست هم دیده نمی شود.

حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه:

گویا قاسم ساعدی نماینده فعلی و اصولگرای این حوزه مجدد به عنوان نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی راهی بهارستان شده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار