جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

Friday, 31 March , 2023

  • یکشنبه / 15 مارس 2020 / 13:30
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 3730
  • خبرنگار : 104

چندین انبار بزرگ احتکار لوازم پزشکی توسط اطلاعات سپاه خوزستان کشف شد

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: اطلاعات سپاه تاکنون چندین انبار احتکار در خصوص ماسک‌ و تجهیزات پزشکی کشف کرد که فقط در یک مورد یک هزار و ۶۰۰ تب‌سنج و حدود ۴ میلیون ماسک کشف شد و در اختیار بهداشت و درمان قرار داده شد.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح برای کمک به مردم و نهادها در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: قرارگاه پدافند زیستی سپاه خوزستان که مشترک با بهداشت و درمان است راه‌اندازی شده است.

وی افزود: ورودی‌های استان خوزستان به کمک نیروهای انتظامی و بهداشت و درمان بررسی می‌شود که شرایط لازم برای ورود افراد آلوده فراهم نشود؛ همچنین به کمک شهرداری کار ضدعفونی شهرها در حال انجام است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان وی با اشاره به لزوم کمک به بهداشت و درمان، عنوان کرد: تخت‌های بیمارستانی، بیمارستان صحرایی، بیمارستان شهید بقایی و ۱۱ مرکز درمانی در شهرستان‌ها برای کمک در آمادگی کامل هستند.

وی گفت: ۱۹۰ گروه جهادی در کل استان در بخش‌های موردنیاز در حال کمک هستند که فراهم کردن تجهیزات پیشگیری از جمله تب‌سنج و ماسک در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اشاره به حضور تمام‌وقت سربازها در مقرها، اظهار کرد: آسایشگاه‌ها، حمام و سرویس‌های بهداشتی، سالن‌های غذاخوری، آشپزخانه‌ها و کیفیت انتقال مواد غذایی به مقرها مورد توجه است و تدابیر لازم برای آن‌ها اندیشیده شده است.

وی با اشاره به تعطیلی پادگان‌های آموزشی، افزود: سربازها عمدتاً بومی هستند و سربازهای غیربومی که در مرخصی هستند فعلاً به پادگان‌ها مراجعه نکنند و برای سربازهای حاضر در پادگان نیز تا اطلاع ثانوی مرخصی داده نمی‌شود زیرا پادگان‌ها محیط امن‌تری هستند.

شاهوارپور گفت: اطلاعات سپاه تاکنون چندین انبار احتکار در خصوص ماسک‌ و تجهیزات پزشکی کشف کرد که فقط در یک مورد یک هزار و ۶۰۰ تب‌سنج و حدود ۴ میلیون ماسک کشف شد و در اختیار بهداشت و درمان قرار داده شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار