شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲

Saturday, 9 December , 2023

کشف سه هزار و ۶۲۷ بطری الکل احتکار شده در یک شرکت پخش در اهواز

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و ۶۲۷ بطری الکل صنعتی در یکی از شرکت‌های پخش مجتمع بنکداران اهواز کشف و ضبط شد.

امیر حسین نظری شامگاه چهارشنبه بیان کرد: این بطری های الکل در اندازه‌های یک لیتری و نیم لیتری در این شرکت پخش کشف شد و پرونده تخلف شرکت به ارزش ۲۲۸ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۶۰۰ ریال تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

وی گفت: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا در استان و افزایش تقاضای مردم برای استفاده از کالاهای بهداشتی شرایط برای فعالیت سودجویان فراهم شده و با احتکار مواد ضدعفونی کننده و کالاهای بهداشتی قصد فروش این کالاها را با چندین برابر قیمت را دارند.

رییس سازمان صمت استان ادامه داد: گشت های بازرسی برای نظارت بر داروخانه ها و مراکز توزیع کالاهای بهداشتی با همکاری بازرسان این سازمان، معاونت غذا و داروی اهواز و اداره کل تعزیرات حکومتی استان با آغاز شیوع ویروس کرونا در استان تشکیل شده و روازنه از این مکان‌ها در حال بازرسی هستند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز تا کنون ۳۵۹ نفر در استان به کرونا مبتلا شده اند و ۴۵ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار