جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲

Friday, 1 December , 2023

فعاليت معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه هفت در ايام نوروز

معاونت خدمات شهري شهرداري منطقه هفت در راستاي رفاه و آسايش شهروندان در ايام نوروز همچنان فعال است .
ه گزارش اداره ارتباطات شهرداري منطقه هفت اهواز، حاتمي سرپرست شهرداري منطقه ٧ گفت : معاونت خدمات شهری منطقه همچنان در حال اجرای عملیات گسترده و خدمات رساني به شهروندان می باشد .

حاتمي افزود: اجراي عمليات لايروبي كانيو در منطقه هفت با هدف ورود حجم قابل توجهي از اب باران در كانيو و جلوگيري از ايجاد تجمع ابهاي سطحي ، چندي پيش اغاز و هم اكنون در بلوار فني و حرفه اي نيز اجرا شد .
حاتمي در ادامه گفت : از ديگر اقدامات انجام شده مي توان به شستشوي جداول و تابلوها در ايلند وسط بلوار فني و حرفه اي اشاره كرد و همچنين پاكسازي پياده رو ميدان زندان به سمت بلوار نواب نيز توسط این معاونت انجام شده است .
همچنين در ادامه شستشوي جداول خيابان كارون و خيابان ١٤ حصيرآبادو عمليات هرس و جمع آوري شاخ و برگ ناشي از هرس در سخيريه و ميدان خليج فارس خروجي زيرگذر نيز انجام شده است .
گفتني است جهت پاكيزه نگه داشتن شهر و نظافت عمومي خصوصا در شرايط كنوني براي مبارزه با شيوع بيشتر ويروس كرونا ، شهرداري منطقه هفت به طور شبانه روزي طبق روال گذشته عمليات پاكسازي و نظافت ، جمع آوري زباله ها و… را انجام داده و از شهروندان ميخواهيم تا در پاكيزه نگه داشتن محله هاي خود هم گام با شهرداري كوشا باشند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار