پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲

Thursday, 21 September , 2023

افزایش نظارت و کنترل در مبادی ورودی شادگان

فرماندار شادگان گفت: کنترل مبادی ورودی به شادگان از سوی پلیس راه و جمعیت هلال احمر برای پیشگیری از گسترش ویروس کرونا افزایش یافته‌است.

سعید حاجیان دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:در راستای جلوگیری از انتشار بیماری کرونا شدیدترین کنترل‌ها در تمام ورودی های شهرستان شادگان به صورت شبانه روزی انجام می‌شود.

وی افزود: افراد مشکوک به بیماری کرونا در مبادی ورودی شهرستان شادگان در صورت نیاز به مراقبت به مراکز بهداشتی و درمانی منتقل می شوند.

فرماندار شادگان گفت:از پلیس راه و جمعیت هلال احمر خواسته شده است تا کنترل ورودی های این شهرستان را شدت ببخشند و از تردد خودروها با پلاک استان های پرخطر در شادگان جلوگیری کنند و غربالگری و تست سلامت را از افراد و مسافران ورودی با قوت و جدیت بیشتری انجام دهند.

حاجیان تصریح کرد: برای از بین بردن حلقه اتصال بیماری کرونا باید مردم در خانه بمانند و از تردد غیر ضروری خودداری کنند تا بتوانیم همه با هم زنجیره انتشار کرونا را قطع نماییم.

فرماندار شادگان همچنین گفت: بر اساس درخواست دانشگاه علوم پزشکی آبادان و تصمیم ستاد مبارزه با کرونا اصناف شادگان تا اطلاع بعدی تعطیل شدند.

تاکنون تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به تفکیک شهرستان ها در اهواز ۱۶۳ مورد، آبادان ۴۴، دزفول ۴۵، اندیمشک ۳۰، شوشتر ۳۱، خرمشهر ۲۹، ماهشهر ۳۰، شادگان ۱۷، مسجد سلیمان۱۲ و شوش ۱۱ مورد است.

همچنین تعداد مبتلایان در بهبهان ۱۲، رامهرمز ۱۰، باوی ۹، کارون هشت، ایذه پنج، هندیجان چهار، امیدیه سه، حمیدیه سه، رامشیر سه، اندیکا ۲، گتوند یک، باغملک یک و دشت آزادگان یک مورد بوده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار