یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

Sunday, 4 June , 2023

پلمب باشگاه ورزشی متخلف در گتوند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند گفت: یک باشگاه بدنسازی در یکی از روستاهای بخش عقیلی گتوند به علت فعالیت غیرقانونی در زمان شیوع ویروس کرونا، عصر یکشنبه پلمب شد.

بهزاد جعفرزاده بامداد دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به رغم تاکیدات مسئولان بر رعایت توصیه های بهداشتی و هشدارها برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، و حسب ابلاغیه تعطیلی اماکن ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، به علت بی توجهی این باشگاه بدنسازی به ابلاغیه و تذکرات ، و فعالیت غیر قانونی، در گشت مشترک باحضور شبکه بهداشت وپلیس اطلاعات وامنیت عمومی پلمب شد.

وی با اشاره به تذکر کتبی و شفاهی به این باشگاه متخلف در روز های گذشته از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوند گفت: با پیگیری از سوی اداره ورزش و جوانان، فرمانداری، بخشداری عقیلی، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و دهیاری روستا در روزهای گذشته از ادامه فعالیت این باشگاه متخلف جلوگیری شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گتوندافزود: از زمان شیوع ویروس کرونا، گشت ها و بازرسی ها از اماکن و باشگاه های ورزشی در حال انجام است و در صورت بی توجهی به مصوبات و ابلاغیه ها به صورت قانونی پلمب و برخورد خواهند شد.

جعفرزاده در پایان تاکید کرد: تمامی باشگاه ها در راستای سلامت ورزشکاران گام بردارند و مطابقا دستورالعمل وزارت ورزش وجوانان عمل کنند.

شهرستان گتوند ۱۱ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام فعال دارد.

به گزارش ایرنا، دوم فرودین ماه نیز سه واحد صنفی متخلف بهداشتی تهدید کننده سلامت عمومی در شهرستان گتوند پلمب شد.

تاکنون نتیجه آزمایش سه بیمار در گتوند به ویروس کرونا مثبت اعلام شده که ۲ نفر از این افراد در بیمارستان بزرگ دزفول فوت کرده‌اند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بارها به عموم شهروندان توصیه کرده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در خانه بمانند وسفرهای درون و برون شهری را بسیارمحدود کنند و در ایام تعطیلات نوروزی به پویش”در خانه بمانیم” بپیوندند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار