جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

Friday, 31 March , 2023

کار جهادی تنها راه تحقق شعار «جهش تولید» است

منتخب مردم خرمشهر در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: با تحقق شعار سال مشکلات و چالش‌های بیکاری و سخت بودن شرایط اقتصادی تا حد ملموسی رفع می‌شود، البته برای این امر باید از کارهای نمایشی و غیرواقعی پرهیز کرد و تمام مسؤولان به صورت جهادی شعار سال را به عنوان نقشه راه دنبال کنند.

سید لفته احمد‌نژاد عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر، با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ به «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: خدا را بابت نعمت ولایت فقیه و داشتن رهبری حکیم سپاسگذاریم، مقام معظم رهبری همواره با داشتن درایت و تدبیر کامل شعارهای سال را انتخاب می‌کنند.

وی عنوان کرد: این شعارهای سال نیاز مبرم کشور و حلقه‌های مفقوده هستند که اگر به خوبی به آنها عمل شود، مشکلات تا درصد قابل توجهی حل و رفع می‌شود.

منتخب مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس یازدهم گفت: شعار جهش تولید در ادامه شعار رونق تولید است، تولید برای پیشرفت همه جانبه به ویژه در بعد اقتصاد و معیشت از جایگاه بالایی برخوردار است که امسال همه مسؤولان و مردم باید به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

احمد‌نژاد در رابطه با نقش مجلس یازدهم در تحقق شعار سال، عنوان کرد: مجلس در تحقق شعار سال جایگاه ارزشمند و دست بلندی دارد که باید به نحواحسن نقش خود را ایفا کند. قطعا باید تحقق شعار سال و اقدام و عمل پیرامون این امر در اولویت مجلس یازدهم باشد.

وی بیان کرد: با تحقق شعار سال مشکلات و چالش‌های بیکاری و سخت بودن شرایط اقتصادی تا حد ملموسی رفع می‌شود، البته برای این امر باید از کارهای نمایشی و غیرواقعی پرهیز کرد و تمام مسؤولان به صورت جهادی شعار سال را به عنوان نقشه راه دنبال کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار