شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲

Saturday, 25 March , 2023

آغاز ثبت‌نام در ترم جدید کانون زبان ایران از ۵ فروردین

مدیر کانون زبان ایران در خوزستان با اشاره به آغاز ثبت‌نام ترم بهار از ۵ فروردین، گفت: زمان شروع کلاس‌ها امسال با توجه به شرایط خاص کشور، بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد و حتما بعد از فروکش کردن کامل این ویروس خواهد بود.

جمشید افشانی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ثبت‌نام ترم جدید زبان آموزان در کانون زبان ایران از ۵ فروردین بر اساس ساعت و روزهای مشخص و بر اساس مقاطع مختلف آغاز می‌شود که جزئیات آن در سایت www.ili.ir موجود است و از طریق کانال‌های ارتباطی نیز اطلاع رسانی شده است.

وی با بیان اینکه مراکز کانون زبان در سطح استان به طور مرتب ضدعفونی می‌شوند، ادامه داد: زمان شروع کلاس‌ها بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد، اما ترم بهار در سال‌های گذشته از هفته سوم فروردین آغاز شده بود. امسال با توجه به شرایط به وجود آمده، کلاس‌ها پس از فروکش کردن ویروس کرونا آغاز خواهند شد.

مدیر کانون زبان ایران در خوزستان بیان کرد: هر چقدر هم که ترم با تاخیر آغاز شود، قطعا کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار خواهند شد و در صورتی‌که تا پایان فصل بهار شرایط کشور به حالت عادی بازنگردد، انتخاب درس، روز، ساعت و شهریه در پروفایل زبان آموز باقی خواهد ماند و هر زمان شرایط به حالت عادی بازگردد، کلاس‌ها آغاز می‌شوند.

افشانی با اشاره به اینکه در استان خوزستان بیش از ۱۲ هزار زبان آموز در کانون زبان ایران مشغول به تحصیل هستند، تاکید کرد: والدین و زبان آموزان توجه کنند که بازه زمانی ثبت‌نام زبان آموزان محدود است و باید ثبت نام را بر اساس موعد مقرر انجام دهند. زبان آموزان فعلی برای ثبت نام یا تعیین سطح و نیز متقاضیان جدید می‌توانند به نشانی www.ili.ir مراجعه کنند.

وی در پایان با بیان اینکه کانون زبان ایران در شرایط عادی، هم دوره‌های حضوری و هم غیرحضوری دارد، گفت: در کانون زبان سامانه و زیرساخت برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین همواره وجود داشته است و هر زبان آموزی به اختیار خودش می‌تواند در این کلاس‌ها ثبت‌نام کند اما مقاطع معمولی و سطوحی که زبان آموزان به صورت حضوری ثبت‌نام می‌کنند، قطعا به شکل حضوری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار