چهارشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۲

Wednesday, 27 September , 2023

اتوبوس های شهری اهواز صفر شویی و بازدید دوره ای می شوند

صفر شویی اتوبوس های ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز از ۲۹ اسفندماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گفت: پس از دستور شهردار محترم مبنی بر قطع کامل سرویس دهی اتوبوس های شهری ، برنامه ریزی خوبی برای بازدید دوره ای و شستوشوی کامل اتوبوس ها انجام و از مورخ ۲۹ اسفندماه اجرا شده است.
سبزعلی با اشاره به اینکه صفر شویی هر دستگاه اتوبوس به طور متوسط بین ۶ تا ۸ ساعت زمان لازم دارد، افزود : این بخش شامل شستشوی بدنه داخلی و بیرونی ، پشت و روی صندلی ها ، کف اتوبوس ، رکاب و شیشه های داخلی و زیرشویی می باشد که با مشارکت رانندگان هر دستگاه اتوبوس براساس زمانبندی ، بصورت روزانه انجام می شود .
وی در ادامه خاطرنشان کرد : پس از شستوشوی هر دستگاه اتوبوس نوبت به بازدید دوره ای می رسد که براساس معیارها و چک لیست های مشخص توسط حوزه فنی سازمان اقدامات لازم صورت می پذیرد.
وی با اشاره به ضرورت بازدیدهای دوره ای گفت : عیب ها، نقایص و مشکلات اتوبوس ها در همین بازدیدهای دوره ای آشکار می شود و رفع هر گونه خرابی ، به افزایش طول عمر اتوبوس کمک شایانی خواهد کرد .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان تصریح کرد : بازدید دوره ای و صفرشویی اتوبوس ها که از ۲۹ اسفند در دو بخش ملکی و خصوصی آغاز شده ، ۹۰درصد پیشرفت داشته که به فضل الهی تا چهارم فروردین به پایان می رسد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار