جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

Friday, 31 March , 2023

دندانپزشکان خوزستان کمیته کمک‌رسانی در کرونا تشکیل دادند

کمیته کرونای دندانپزشکان خوزستان به منظور تامین اقلام موردنیاز بیمارستان‌های اهواز و تامین کمک نقدی برای کمک به بحران کرونا در خوزستان از سوی جمعی از دندانپزشکان تشکیل شده است.

بر اساس اعلام کمیته کرونا دندانپزشکان خوزستان با تعیین کمبود برخی اقلام در بیمارستان‌ها، برای تامین این کالاها و کمک به بیماران و کادر درمان ورود کرد.

در نخستین اقدام از همکاران دندانپزشک درخواست شد که برای کمک و ارج نهادن به زحمات همکاران پزشک، پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند ، ماسک و دستکش مازاد مطب خود را برای اهدا به بیمارستان برای ما ارسال کنند که اینکار صورت گرفت و همچنان ادامه دادر.

از طریق این کمیته در مجموع مبلغ یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال برای کمک به این بحران جمعآوری شد.

از جمله کمک های این کمیته اهدای ۶۰ بسته دستکش لاتکس و ۸۰ بسته ماسک به بیمارستان گلستان اهواز،تحویل ۴۰ بسته دستکش لاتکس و ۳۰ بسته ماسک به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز و تحویل ۷۰بسته دستکش لاتکس و ۲۵ بسته ماسک به بیمارستان رازی اهواز، تامین ۳۲ عدد محلول ضدعفونی سطوح ۴ لیتری و ۱۶۰ عدد محلول یک لیتری ضد عفونی دست به بیمارستان رازی اهواز بوده است.

بر اساس اعلام این کمیته اهدای ۹۰ بسته دستکش لاتکس و ۵۰ عدد محلول یک لیتری ضدعفونی کننده دست و ۶۰ ست لباس محافظت شخصی به بیمارستان سینا اهواز،تامین ۶۰ دست لباس محافظت شخصی تحویل بیمارستان ابوذر اهواز و اهدای ۱۴۴ عدد محلول ضدعفونی کننده دست ۱۲۵ سی سی و ۵۴ بسته دستکش لاتکس و ۲۰۰ بسته دستکش به بیمارستان رازی از دیگر کمک هایی است که انجام شده است.

تحویل ۲۰۰ بسته دستکش و ۴۴۰ لباس محافظ، تامین ۱۵۰ دست لباس محافظ و تامین ۴۰ عدد لامپ ایونایزر و ۴۸۰ عدد ماسک و ۱۰۰ عدد ماسکffp۲ و تامین ۴۰۰ عدد ماسک و ۵ عدد موتور سمپاش ۲ لیتری، یک عدد سمپاش دستی هاروی به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز از سوی این کمیته در این شرایط سخت انجام گرفته است.

همچنین تامین ۲۴۰ دست لباس محافظت شخصی برای بیمارستان رازی اهواز و تامین ۱۰۷ دست لباس محافظ به بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز نیز توسط این کمیته انجام گرفته است.

طرحی در کمیته کرونا دندانپزشکان خوزستان مطرح شده که پس از پایان بحران کرونا به منظور ارج نهادن به زحمات پرستاران و کادر درمانی بخشی از درمان های آنها توسط دندانپزشکان عضو این کمیته در مطب های شخصی به صورت رایگان انجام بگیرد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار