یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲

Sunday, 4 June , 2023

ادامه ضدعفونی کردن معابر و اماکن شادگان

فرماندار شادگان گفت: ضدعفونی کردن خیابان‌ها و اماکن عمومی شهرستان شادگان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مبارزه با آن، همچنان ادامه دارد.

سعید حاجیان روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ضدعفونی خیابان‌های شهری شادگان برای مقابله با ویروس کرونا، از نیمه اسفند پارسال آغاز شد و تاکنون هر شب با کمک ۵۰ نفر از جوانان داوطلب در قالب گروه های خودرویی با انواع وانت و کامیون درحال اجرا است.

وی افزود: تمام خیابان‌ها و معابر عمومی شادگان تاکنون در هشت مرحله ضدعفونی و گندزدایی شده و با توجه به ساماندهی گروه هاای خودرویی این روند همچنان ادامه دارد.

فرماندار شادگان با بیان اینکه مردم باید همه نکات در زمینه پیشگیری را رعایت کنند، گفت: مواد به‌ کار رفته برای ضدعفونی استاندارد بوده و مشکلی برای مردم به وجود نمی‌آورد.

حاجیان ادامه داد: همه نهادها و مجموعه‌های خدماتی برای ریشه‌کن کردن ویروس کرونا در این شهرستان فعال بوده و همگی تا ریشه‌کنی این ویروس منحوس در کنار مدافعان سلامت خواهند ایستاد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

تاکنون ۲۱ بیمار کووید- ۱۹ از اهالی شادگان شناسایی شده که تاکنون ۲ نفر از آنها فوت کردند.

ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار