چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹

Wednesday, 21 October , 2020

  • پنج‌شنبه / 15 اکتبر 2020 / 21:38
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 13179
  • خبرنگار : 104

در آستانه هفته تربیت بدنی دبیران درس تربیت بدنی شهرستان کارون به پویش آجر به آجر پیوستند

رئیس اداره آموزش و پرورش کارون خبر داد: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی دبیران درس تربیت بدنی شهرستان کارون به پویش آجر به آجر پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کارون کاظم باقلائی رئیس اداره آموزش و پرورش کارون خبر داد: همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی دبیران درس تربیت بدنی شهرستان کارون به پویش آجر به آجر پیوستند.

کاظم باقلای ضمن تقدیر از این حرکت ارزشمند معلمان درس تربیت بدنی خاطر نشان کرد: در این طرح، همه مردم با هر میزان کمک، حتی هزینه یک آجر، می توانند در ساخت مدرسه مشارکت نموده و خود را در اجر معنوی این حرکت مقدس و خداپسندانه سهیم کنند.

وی اظهار داشت: توسعه مشارکت های مردمی در دستگاه تعلیم و تربیت، بهره گیری از مشارکت عمومی مردم در امر مقدس مدرسه سازی و توسعه فرهنگی عمومی مشارکت در آموزش و پرورش از مهمترین اهداف این طرح است و امروز معلمان تربیت بدنی با این حرکت خود گام موثری در این راستا برداشتند.

رییس اداره آموزش و پرورش کارون خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته خیرین نقش بسزایی در رفع مشکل فضاهای آموزشی مورد نیاز کارون داشته‌اند و در این میان انتظارات نامحدود آموزش و پرورش و ناکافی بودن اعتبارات دولتی نیز لزوم همکاری های مردمی را بیش از گذشته ضروری‌تر کرده است.

برچسب‌ها:

سال حمایت از کالای ایرانی

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار