دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹

Monday, 23 November , 2020

تداوم طرح اجرایی و فوریتی لایروبی کانالهای دفع آب های سطحی در سطح شهرداری منطقه ۸

مدیر منطقه ۸ شهرداری از تداوم طرح اجرایی لایروبی و نی زدایی کانال‌های دفع آب‌های سطحی و همچنین لایروبی و صفحه کشی منهول های فاضلاب در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش اداره امور ارتباطات شهرداری منطقه ۸ ، ذبیح اله خدامرادی با اعلام این خبر افزود: با استناد به شروع فصل بارش و امکان آبگرفتگی ها و به خاطر استفاده کامل از تمام ظرفیت کانالهای هدایت آبهای سطحی در سطح معابر نسبت به لایروبی کانال ها و صفحه کشی منهول های فاضلاب در این منطقه اقدام شده است.
مدیر منطقه اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل بارندگی و تغییرات جوی هوا و به‌ منظور جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع و گرفتگی‌های کانال‌ها برای رفع آبگرفتی در معابر شهری طرح ضربتی لایروبی و پاکسازی کانال‌های ‌دفع آب‌های سطحی و خروجی‌های اصلی توسط نیروهای متخصص لایروب و به‌کارگیری تجهیزات و ماشین آلات عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
خدامرادی از شهروندان خواست تا به‌ منظور کمک به خادمان خود در شهرداری و جلوگیری از آبگرفتگی‌های احتمالی از ریختن هرگونه زباله و ضایعات، خاک و نخاله در جداول معابر و کانال های شهر خودداری کنند.
وی خاطر نشان کرد در این طرح اجرایی تمامی کانال‌های دفع آب‌های سطحی مورد لایروبی ، لجن‌برداری و منهول های فاضلاب مورد لایروبی و صفحه کشی قرار گرفته است.

برچسب‌ها:

سال حمایت از کالای ایرانی

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار