یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹

Sunday, 29 November , 2020

لوله سازی اهواز منتخب دومین جشنواره مصورسازی کیفیت معرفی شد

دومین جشنواره مصورسازی کیفیت که هجدهم آبان ماه در مراسم گرامیداشت روز ملی کیفیت به صورت آنلاین آغاز شده بود، با معرفی منتخبین این دوره شرکت لوله سازی اهواز و مجتمع صنایع لاستیک یزد به کار خود پایان داد.

دومین جشنواره فیلم و عکس کیفیت با هدف مهم دانستن کیفیت در فعالیت‌های روزمره زندگی و ترغیب سازمانها به مستندسازی کیفیت به واسطه تصویرسازی در سطح مخاطبان غیر حرفه ای، علاقمندان به هنر عکاسی و کلیه فعالان شاغل در صنعت ۱۸ آبان ماه امسال در روز ملی کیفیت توسط انجمن مدیریت کیفیت ایران با همراهی سازمان ملی استاندارد ایران، اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی تهران بصورت آنلاین برگزار شد.

از میان شرکت کنندگان این جشنواره که با هدف، فرهنگ سازی در جامعه، برای شناخت کیفیت و نمایش ابعاد کیفیت به وسیله رسانه برگزار شد؛ صاحبان ۲ اثر(شرکت لوله سازی اهواز) و (مجتمع صنایع لاستیک یزد) در بخش فیلم کوتاه توسط هیات داوران بعنوان منتخبین این دوره مشخص شدند.

این جشنواره در برگیرنده فیلم های کوتاه تا سقف ۱۵ دقیقه ،فیلم های موبایلی ۱۰۰ ثانیه ای به همراه عکس و کاریکاتور با موضوع مصرف کننده، محیط زیست، کیفیت و خانواده ، مدیریت، صنعت ، آموزش خدمات درمانی و توسعه شهری و اجتماع در حوزه کیفیت را در سطح حرفه‌ای و آماتور بصورت عمومی بود.

گفتنی است، مصورسازی‌ای که توسط شرکت لوله سازی اهواز در این جشنواره شرکت داده شده بود به دستور مدیرعامل زیر نظر مدیر کنترل کیفیت توسط اداره روابط عمومی تهیه شد.

برچسب‌ها:

سال حمایت از کالای ایرانی

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار