سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰

Tuesday, 20 April , 2021

  • پنج‌شنبه / 25 فوریه 2021 / 13:55
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 16303
  • خبرنگار : 104

بار افزایشی مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز به اشاره به بالا بودن بار مراجعات به مراکز بهداشتی از انجام بیش از ۲ هزار تست کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

دکتر مهران احمدی‌بلوطکی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در غرب اهواز اظهار کرد: از لحاظ رنگ‌بندی، اهواز همچنان قرمز است؛ در ۲۴ ساعت گذشته در غرب اهواز ۵۸۰ نفر به مراکز منتخب بهداشتی مراجعه کردند که از این تعداد از ۵۱۰ نفر تست PCR گرفته شد. در این باز زمانی، از یک هزار و ۶٩٠ نفر نیز تست سریع یا رپید گرفته شد.

وی افزود: در مجموع در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۲ هزار تست کرونا در غرب اهواز گرفته شده است.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز تصریح کرد: آمار مبتلایان در دو سه روز گذشته به ثبات نسبی رسیده است اما همچنان این آمار بالا است و بار مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی افزایشی است.

وی با بیان اینکه مراکز جامع سلامت و مراکز بهداشتی منتخب به صورت شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی هستند، گفت: پنج مرکز منتخب در غرب اهواز به صورت ۱۶ ساعته در حال نمونه‌گیری هستند؛ این مراکز در مناطق عین ۲، لشکر، کیان‌آباد، فرهنگ‌شهر و مرکز شفا مستقر هستند.

احمدی‌بلوطکی افزود: اتوبوس‌آمبولانس سیار نمونه‌گیری نیز از شنبه تا چهارشنبه، بعد از ظهرها در فلکه سوم کیانپارس از بیماران دارای نسخه پزشک، نمونه‌برداری می‌کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

سال حمایت از کالای ایرانی

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار