سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰

Tuesday, 20 April , 2021

استاندار: جلسات اقتصاد مقاومتی برای رفع مشکلات خوزستان بیشتر می‌شوند

استاندار خوزستان با بیان اینکه فعالان اقتصادی در وضعیت فعلی جامعه همچنان دچار مشکل هستند، گفت: باید با افزایش جلسات اقتصاد مقاومتی و بررسی طرح‌ها، مردم را در رفع مشکلات و موانع موجود در طرح‌های اقتصادی کمک کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، قاسم سلیمانی دشتکی در نشست اقتصاد مقاومتی استان در سراسرای استانداری بیان کرد: مدیران با برگزاری جلسات بیشتر در زمینه اقتصاد مقاومتی می توانند بیش از پیش به رفع مشکلات طرح های فعالان اقتصادی استان بپردازند.

وی افزود: در شرایط شیوع ویروس کرونا و با در نظر گرفتن شیوه نامه های بهداشتی که جلسات باید با نفرات کم برگزار شوند، بهتر است مدیران دستگاه ها به وسیله ارتباط تصویری و ویدئوکنفرانس در جلسات حضور یابند و از مجریان طرح‌ها، بانک‌های عامل و دستگاه‌ها درصورت وجود مشکل به صورت حضوری دعوت شود تا بتوان مشکلات آنها را برطرف کرد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه همه باید در خدمت مردم و نظام باشیم تا مشکلات موجود را رفع کنیم، گفت: در صورتی که مسائل مطرح شده در حیطه اختیارات استانی نباشد، موضوع را برای رفع مشکلات با مسئولان در مرکز کشور مطرح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه همه ما یک دولت، یک نظام و یک مجموعه واحد بوده و از هم جدا نیستیم، افزود: همه دولت‌ها دارای نقاط قوت و ضعف بوده اند که باید نقاط قوت آنها را ادامه دهیم و در صورت وجود نقطه ضعف، با همفکری آنها را برطرف کنیم.

برچسب‌ها:

سال حمایت از کالای ایرانی

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار