جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱

Friday, 7 October , 2022

  • پنج‌شنبه / 1 جولای 2021 / 13:31
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 17116
  • خبرنگار : 104

زاکانی: در سال اول دولت رئیسی بایدشاهد اتفاقات خوب و تغییرات مثبتی برای کشور باشیم

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: در سال اول دولت رئیسی باید شاهد اتفاقات خوب و تغییرات مثبتی برای کشور باشیم.

 علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی دیروز چهارشنبه در ادامه برنامه‌های خود در اهواز به دیدار آیت‌الله محمدعلی جزایری مدیر حوزه‌های علمیه استان رفت.

آیت‌الله جزایری در این دیدار، اظهار کرد: طبق ضرب‌المثل” کار را که کرد آن که تمام کرد” من آرزو دارم و انتظار دارم آقای زاکانی برای آقای رئیسی مالک اشتر باشد؛ هر کسی اگر مالک اشتر سید ابراهیم شود، مالک اشتر سیدعلی هم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل کشور ما نبود قانون نیست، بلکه اغلب مشکلات ما ناشی از  مشکل عدم پیگیری است، گفت: شاید نیاز باشد در این مقطع به دلیل حجم زیاد کارها در کشور، کسی به‌عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور قرار داده شود، این فرد باید جامع باشد و کشور را بشناسد، قابل اعتماد، شجاع و قاطع باشد.

مدیر حوزه‌های علمیه خوزستان با تاکید بر لزوم رونق بخشیدن به صنایع و اشتغال‌زایی، عنوان کرد: وضع نابسامان کشور به‌سامان نخواهد رسید مگر با پیگیری؛ گرانی ام‌الفساد است و باید خیلی جدی برای گرانی فکری کرد.

 زاکانی نیز در این دیدار با اشاره به مشکلات و فرصت‌های زیاد کشور، بیان کرد: فرصت‌ها زیاد است که آقای رئیسی باید قدر بدانند و کمک کنیم که در سال اول با نگاه خاص امام رضا(ع) شاهد اتفاقات خوب و تغییرات مثبتی برای کشور باشیم.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی افزود: مسیر تحقق گشایش در کشور و عبور از سختی‌ها، اعتماد به مردم و به میدان آوردن مردم است؛ مردم اگر وارد میدان توسعه کشور شوند کشور به جلو می‌رود و این نیاز به مسئولان مردمی دارد؛ برای رسیدن به قله باید به سمت شایسته سالاری حرکت کنیم.

انتهای پیام/س

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار