جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱

Friday, 7 October , 2022

حجت الاسلام و المسلمین شفیعی: مجاهدت و ایستادگی نزد خداوند متعال، اجری عظیم دارد*

حجت الاسلام و اامسلمین سید محسن شفیعی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان،* در جلسه ستاد دانشگاهی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مسئولین باید همواره در انجام وظایف رضایت خداوند متعال را مد نظر داشته باشند

اگر اصل را خدای متعال قرار دهیم، هر جایی که کار انجام شود و خدای متعال ناظر در کار باشد،اجر می دهد و ثبت می کند. لذا اینکه برخی مدیران منتظر تغییر دولت یا دیگر مسئولین باشند، معمولا این بسترها جاهایی که وقت آزاد وجود دارد، این بحث‌ها میدان پیدا می‌کند اما در مجموعه‌ای چون دانشگاه علوم پزشکی که کار متراکم بر دوش مسئولین و کارشناسان وجود دارد و هیچ وقت کم نمی شود، بلکه هر روز به شکل متغیری نمایان می شود و یک وضعیت جدیدی پیش می آید، به هیچ عنوان سزاوار و شایسته نیست که وقت در آنجا صرف این قبیل موارد شود.

🔹مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ادامه داد: عادی شدنِ یک مسئله طولانی، غیر طبیعی نیست و از این بابت نباید خیلی نگران بود. وقتی موضوعی طولانی شود؛ به طور طبیعی در معرض عادی شدن است. اما شما از ایستادگی، مقاومت و مجاهدت خسته نشوید. این وعده الهی است که در هر عرصه ای که انسان مجاهدت و پایداری نماید خداوند آنجا راه را باز خواهد کرد.

🔹وی ادامه گفت: زندگی معیشتی، کار و امور اجتماعی مرتبط با کرونا شده است و این بیماری بر تمام شئونات زندگی انسانها تاثیر خود را نشان داده است و در طولانی مدت جامعه پایدار نخواهد ماند و خسته خواهد شد. اما خادمان مردم در حوزه سلامت نباید خسته شوند زیرا بعنوان دیده بان جامعه اگر خسته شوید و برای یک لحظه دیده بانی را رها کردید از همان نقطه خطرات بزرگی مجموعه را تهدید می‌کند. لذا بدانید اجر کار شما با خداست.

🔹وی در پایان گفت: در عرصه کرونا نوع ادبیات، جمله ها و هشدارها و ارتباط با مردم به نوعی تکراری و یکنواخت شده است و به نظر می‌رسد میتوان با تشکیل نشست های تخصصی با اصحاب رسانه و هنر؛ قالب جدیدی را برای این موارد طراحی نمود تا شیرینی و تازگی هشدارها در نظر مردم عادی نشود.

*✅روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز*

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار