چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱

Wednesday, 25 May , 2022

  • پنج‌شنبه / 13 ژانویه 2022 / 14:14
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 19224
  • خبرنگار : 104

کمبود دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای در خوزستان کمبود دوربین ثبت تخلفات جاده‌ای در خوزستان

فرمانده پلیس راه خوزستان گفت: در بحث دوربین ها در حال حاضر ۱۰۳ دوربین نصب کرده ایم اما در استانی که ۱۸ هزار کیلومتر جاده دارد حتی اگر ۱۰۳ دوربین کاملا فعال داشته باشیم، بازهم خیلی کم هستند.

سرهنگ رضا دولتشاهی امروز در هفتمین جلسه کمیسیون اجرایی آیین نامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی خوزستان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در بحث دوربین ها در حال حاضر ۱۰۳ دوربین نصب کرده ایم؛ از این تعداد ۸۰ دوربین فعال است اما از نظر ما حدود ۳۰ دوربین کد دارند یعنی دوربین هایی که در حال ثبت جرایم هستند حدود ۳۰ عدد هستند.

مشکل جاده های اختصاصی حل نشود با بحران مواجه می شویم

وی افزود: در استانی که ۱۸ هزار کیلومتر جاده دارد حتی اگر ۱۰۳ دوربین کاملا فعال داشته باشیم بازهم برای استان خیلی کم هستند.

به گزارش ایسنا، دولتشاهی تصریح کرد: اگر مشکل جاده اختصاصی حل نشود با بحران مواجه می شویم. شرکت نفت، نیشکر، فولاد و… جاده هایی برای خود زده اند که البته تنها خود در این محورها تردد ندارند بلکه روستاییان نیز از این جاده ها استفاده می کنند.

شرکت نیشکر ۴۰۰ مینی بوس فرسوده دارد

فرمانده پلیس راه خوزستان ادامه داد: شرکت نیشکر و به ویژه هفت تپه ۴۰۰ دستگاه مینی بوس دارد که به هیچ عنوان ایمن نیستند و همه فرسوده هستند. چندین بارهم برخورد کردیم. اگر حادثه در خرمشهر مینی بوس استاندارد بود، شاید حادثه به این شکل اتفاق نمی افتاد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار