پنج شنبه, ۱۶ تیر , ۱۴۰۱

Thursday, 7 July , 2022

برگزاری رزمایش سردار شهید حاج احمد کاظمی در جنوب غرب کشور

فرمانده قرارگاه کربلا در منطقه جنوب غرب کشور گفت: در این رزمایش یگان‌های نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در منطقه جنوب غرب کشور آمادگی رزمی خود را برای دفاع از میهن اسلامی به نمایش می‌گذارند.

سردار سرتیپ احمد خادم سیدالشهدا، فرمانده قرارگاه کربلا در منطقه جنوب غرب کشور، امروز در رابطه با جزئیات برگزاری رزمایش سردار شهید حاج احمد کاظمی در جنوب غرب کشور اظهار کرد: در این رزمایش یگان‌های رزمی، زرهی و توپخانه، تیپ نیروی مخصوص و تکاور حضرت امام حسن مجتبی (ع)، تیپ زرهی حضرت حجت (عج)، لشکر عملیاتی هفت ولی عصر (عج)، تیپ تکاور حضرت مهدی (عج) و گروه توپخانه و موشکی ۶۴ الحدید حضور دارند.

وی افزود: در این رزمایش یگان‌های نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مستقر در منطقه جنوب غرب کشور آمادگی رزمی خود را برای دفاع از میهن اسلامی به نمایش می‌گذارند.

فرمانده قرارگاه کربلا در منطقه جنوب غرب کشور با اشاره به اینکه بنا بر فرمایش فرماندهی معظم کل قوا دوران بزن در رو دشمنان به پایان رسیده گفت: رزمندگان غیور اسلام مقتدرانه تا آخرین قطره خود از انقلاب اسلامی، کیان و مرزهای جمهوری اسلامی ایران وحدود و ثغور مسلمین محافظت خواهند کرد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار