پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

  • سه‌شنبه / 19 سپتامبر 2023 / 11:37
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 22089
  • خبرنگار : 104

صدور پروانه فعالیت برای ۲۴ شرکت سرویس مدارس در اهواز

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز از صدور پروانه فعالیت برای ۲۴ شرکت سرویس مدارس و ثبت در سامانه سپند خبر داد.

امیر صفی خانی گفت: باتوجه به درپیش بودن بازگشایی مدارس و سال تحصیلی جدید، کار‌های خوبی در زمینه سرویس دانش آموزان، انجام شده است.

وی افزود: تاکنون ۲۴ شرکت سرویس مدرسه که از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز پروانه فعالیت دریافت و در سامانه سپند ثبت نام کرده اند را به آموزش و پرورش خوزستان معرفی کردیم.

صفی خانی با بیان اینکه بر این اساس شرکت‌ها نسبت به جدول آئین نامه انضباطی تعهد داده اند، ادامه داد: نرخنامه سرویس مدارس به تعداد یکهزار نسخه تنظیم و چاپ شده و از ۱۵ مرداد به آموزش و پرورش استان تحویل داده ایم تا در مدارس نصب کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز می‌گوید: از والدین خواهشمندیم هزینه سرویس مدرسه را براساس نرخنامه مصوب به حساب بانکی مدرسه واریز کنند و باتوجه به اینکه دریافت هرگونه وجه اضافی تخلف است، مراتب را به سازمان تاکسیرانی یا نواحی آموزش و پرورش در اهواز اطلاع دهند تا موضوع بررسی و با متخلفان برخورد شود.

وی درخصوص نظارت بر فعالیت رانندگان سرویس مدارس می‌گوید: با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز، از هفته اول مهرماه نظارت بر خودرو‌های سرویس مدارس آغاز خواهد شد، ضمن اینکه تلاش داریم همه خودرو‌ها فعال در این حوزه به برچسب سرویس مدرسه مجهز شوند تا سال تحصیلی با آرامش و نظم پیش رو داشته باشیم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار