پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲

Thursday, 30 November , 2023

  • چهارشنبه / 20 سپتامبر 2023 / 20:10
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 22129
  • خبرنگار : 104

برگزاری مسابقات مداحی و استعدادیابی دختران در شهرستان اهواز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز گفت: مسابقات مداحی و استعدادیابی ویژه دختران ۱۲-۱۷ ساله توسط واحد خواهران اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان اهواز برگزار شد.

حجت الاسلام مهران جامعی  اظهار کرد: یکی از ضعف‌هایی که در بخش خواهران وجود دارد، این است که ذاکران و مداحان در این سن که بتوان روی آنها سرمایه گزاری کرد، کمتر هستند و بر این اساس بنا است در این زمینه برنامه‌هایی خوبی برای تقویت ذاکران نوجوان و جوان دختر انجام شود.

وی ادامه داد: بیشتر سرمایه گذاری‌هایی که در قسمت مدیحه سرایی و ذاکران صورت گرفته برای برادران بوده ولی امسال تمرکز بیشتری روی تقویت ظرفیت خواهران در این قسمت شده و حتی در این فکر هستیم که مداحان خواهر را به یک حد نصابی برسانیم که بتوانیم کانون مداحان خواهران را تشکیل دهیم.

جامعی در انتها ضمن تقدیر و تشکر از خواهرانی که تلاش کردند و آمادگی خود را نسبت به این مسابقات اعلام کردند و حضور پیدا کردند، گفت: خواهران ما در این مرحله از مسابقات استعدادیابی مداحان دختران ۱۲-۱۷ سال به رقابت همدیگر می‌روند و پس از داوری توسط داوران با تجربه این مسابقات نتیجه این رقابت اعلام می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز بیان کرد: نفرات برتر به مسابقات استانی دستیابی پیدا می‌کنند و باید خود را برای نتیجه‌گیری در بین دیگر مداحان استان خوزستان آماده کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار