جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

  • یکشنبه / 1 سپتامبر 2019 / 22:15
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 195
  • خبرنگار : 104

آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایذه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایذه ظهر امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش خوزآنلاین مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایذه با حضور سردار محمود معین‌پور جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، حجت‌الاسلام سید کمال موسوی امام جمعه شهرستان ایذه، حجت‌الاسلام حسین خلیلی امام جمعه هفتکل، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان ایذه و جمعی از بسیجیان، روحانیون و شهروندان ایذه‌ای در تالار مولوی دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به پایان رسید.

در این مراسم از زحمات ۳ ساله علی طاهری تقدیر و عظیم حسنی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ایذه معرفی شد.

علی طاهری در این مراسم با تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) اظهار کرد: قولی که در زمان معارفه به سردار شاهوار پور دادم تلاش برای انجام وظایف خود به بهترین نحو بود، امیدوارم سرباز خوبی در ایذه بوده باشم و کاری که به عهده من گذاشته بودند را به‌درستی انجام داده باشم.

وی با بیان اینکه برای عملکرد خود در این مراسم ارائه گزارش کار نمی‌دهم افزود: هرچه انجام دادم وظیفه یک سرباز برای این مردم بود.

فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ایذه با اشاره به جریانات دی ماه سال ۹۸ در این شهرستان بیان کرد: بسیجی‌های شهرستان در دی ماه سال ۹۶ که از جانشان گذشتند و برای ایجاد نظم در شهر از برای مقابله با آشوب به وجود آمده سنگ تمام گذاشتند که از این فداکاری و از جان گذشتگی آنها تشکر می‌کنم.

*انتقاد فرماندار ایذه از وابستگی به خارجی‌ها

مصطفی سمالی در این مراسم با اشاره به پیشینه درخشان سپاه پاسداران در این کشور و نقش قدرتمند آن در منطقه اظهار کرد: سپاه در مدت ۴۰ سال انقلاب تاکنون جایگاه والایی در فرهنگ، اقتصاد و فرهنگی به دست است که عوامل زیادی از جمله تعهد و دانایی باعث آن شد.

فرماندار ایذه افزود: اگر در کشور به مانند سپاه، دیگر نهادها نیز از این تعهد و دانایی در حوزه‌های دیگر استفاده می‌کردند، کشور به این مانند رشد می‌کرد الان در کشور در وضعیت بسیار بهتری قرار داشتیم.

وی با تاکید به توجه به توانایی جوانان کشور گفت: در شهرستان ایذه و پروژه پل سه بلوطک، ۹ ماه پیگیر هستیم تا چند تا ضربه‌گیر از اروپا وارد کنیم که پل تکمیل شود، اگر ما در کشور دانایی و تعهد را مثل سپاه در نظر می‌گرفتیم الان کارها پیشرفت زیادی داشت.

*وظیفه ما رفع محرومیت از چهره خوزستان است

سردار محمود معین‌پور با اشاره به سوابق نیک مردمان قوم بختیاری در دفاع از کشور اظهار کرد: مردم ایذه و قوم بختیاری سابقه درخشانی پشت سر خود دارند و تاریخچه این قوم سراسر ولایت، دینداری و مجاهدت است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان افزود: قوم بختیاری یعنی محبت، غیرت و شرف و این قوم مسیر نورانی که حضرت امام خمینی (ره) مشخص کردند را به مانند دیگر مردمان این کشور حرکت می‌کنند نسل به نسل در حال انتقال انقلاب به نسل‌های بعد تا رسیدن به امام زمان (عج) هستند.

وی با بیان اینکه مردم ایران با تاسی از شعار هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة زیر بار هیچ استکباری نرفتند و با رهبری مقام معظم رهبری این مسیر که مسیر رستگاری است باید ادامه دهیم اضافه کرد: در صحنه بین‌المللی و کنش واکنش‌هایی که در حال وقوع است همه در مقابل جمهوری اسلامی در حال پایین آوردن سر تعظیم هستند.

معین‌پور با بیان اینکه نتیجه این همه استقامت و تحمل فشار که دولت نیز در حال برداشتن و تلاش برای حل آن است عنوان کرد: اگر در مقابل دشمنان عقب‌نشینی کنیم دشمن جلو می آید. آمریکایی به دنبال اجماع جهانی در خلیج فارس بودند ولی کسی آنها را همراهی نکرد و در مقابل استقامت مردم ایران تسلیم شدند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با بیان اینکه  ما محرومیت استان را می‌بینیم و تمام تلاش خود را برای حل آن به کار گرفته‌ایم افزود: دستور، وظیفه و اولین اولویت ما رفع محرومیت و مشکلات از چهره استان خوزستان است و تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب در این مسیر به کار خواهیم بست.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار