پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

اجرای طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان از اجرای طرح پنج روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز و کشف ۱۴۱ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در سطح استان خبر داد.
به گزارش خوزآنلاین،سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان، طرح جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی، دستور عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.
وی تصریح کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی و تلاش مستمر در سطح استان در پنج روز گذشته با هماهنگی قضائی طی چندین عملیات پی در پی ۱۳۶ نفر از عاملان تیراندازی‌ها و دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.
عباس‌زاده افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۲۱ قبضه سلاح جنگی و ۱۲۰ قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۴ هزار و ۹۶۳ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی استان خوزستان مصمم هستند در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته باشند تا محیط را برای متخلفان ناامن کرده و این اقدامات برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار