پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

اولویت سپاه محرومیت زدایی است

معین پور گفت: اگر یک گام عقب نشینی کنیم دشمنان چند گام جلو خواهند آمد، دشمنان در مقابل اراده پولادین ملت ایران تسلیم شدند.

به گزارش خوزآنلاین،سردار محمود معین پور روز یکشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه‌ مقاومت بسیج ایذه گفت: سپاه امروز در بحث محرومیت زدایی در همه جای استان و فارغ از قومیت‌ها فعال است و در حال خدمت‌رسانی است.

وی افزود: اولویت سپاه در تمام رده‌ها از پایگاه‌های بسیج تا سپاه ولی عصر، محرومیت زدایی است و در ایذه نیز در دوره سه ساله فرماندهی سرهنگ علی طاهری اقدامات خوبی انجام شده است.

جانشین فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان، انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از فرهنگ عاشورای ابا عبدالله الحسین دانست و تاکید کرد: کشور ما ۴۰ سال است که این مسیر طولانی و سخت را طی می‌کند و برای ادامه راه نیز به امام حسین(ع) و فرهنگ‌ عاشورا نیاز داریم.

وی قوم بختیاری را سمبل محبت، عشق، غیرت و شرف قلمداد کرد و افزود: سابقه قوم بختیاری سرشار از ولایت مداری و دینداری است، وقتی دفتر رشادت‌های بختیاری‌ها را ورق می‌زنید سراسر مجاهدت و ایثار می‌بیند، این رشادت‌ها از دوران ستم‌شاهی تا دوران انقلاب اسلامی و حضور در دفاع مقدس ادامه داشت، در جبهه‌های مقاومت و دفاع از حرم نیز قوم بختیاری پیش قراول بوده است.

سردار معین‌پور تصریح کرد: مسیر نورانی که امام خمینی (ره) با تأسی از امام حسین(ع) و شعار هیهات من الذله برای ما مشخص کرده است نسل به نسل ادامه پیدا می‌کند تا پرچم انقلاب به دست حضرت مهدی (عج) داده شود، همین مسیر را باید با رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب ادامه دهیم زیرا این مسیر سعادت و رستگاری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در صحنه بین‌المللی و در نتیجه کنش و واکنش هایی که اتفاق می‌افتد همه سر تعظیم در مقابل جمهوری اسلامی فرود می‌آورند، قضایایی مانند ساقط کردن پهباد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی و مسائل مختلف دیگر نشات گرفته از ایمان مردم و نیروهای انقلاب است که دشمن را تسلیم می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان تأکید کرد: وقتی کشتی ما را در جبل‌الطارق توقیف کردند و ما کشتی انگلیسی را بخاطر تخلفاتی که انجام داد توقیف کردیم، آنها برای معامله پا پیش گذاشتند و فکر کردند ما اهل معامله ایم، اما ما کشور با عزتی هستیم و با تمسک به حضرت ابا عبدالله ذلت را نخواهیم پذیرفت.

وی افزود: به ما اعلام کردند که کشتی ما را آزاد کنید ما در برابر آن علاوه بر آزاد کردن نفتکش، اجازه فروش نفت به شما خواهیم داد، جواب ما به آنها چه بود؟ هیهات من الذله.

معین‌پور این تسلیم ابرقدرت‌ها را نتیجه استقامت مردم دانست و ادامه داد: مردم تحت فشار هستند و دولت‌مردان ما در حال تلاش برای برداشتن این مشکلات از روی دوش مردم هستند، مردم برای دین، خدای خود و حکومت جمهوری اسلامی که جزیی از خود آنهاست این فشارها را تحمل می‌کنند، آنها در این راه عزیزان خود را از دست داده‌اند اما همچنان با جان و دل در مسیر انقلاب قدم برمی‌دارند زیرا اگر یک گام عقب نشینی کنیم دشمنان چند گام جلو خواهند آمد، دشمنان در مقابل اراده پولادین ملت ایران تسلیم شدند.

وی تصریح کرد: اگر اسرائیل از سخنان اخیر سید حسن نصرالله احساس ترس کرده است بخاطر تجهیزات و قدرت نظامی حزب‌الله نیست، بخاطر ترس از نیروی ایمان جوانان حزب‌الله است،که نیرویی از جانب امام خمینی و رهبر انقلاب در کالبد آن دمیده شده است‌.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار