دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

برخی از ارگان‌ها در مسیر جذب سرمایه گذار مانع تراشی می‌کنند

باید روی فرصت‌هایی تمرکز کرد که هم سرمایه گذار مناسب دقیق پای کار است و هم این فرصت در اولویت‌ها و نیازهای شهر است.

جلسه هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز، پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار اهواز، شهردار اهواز، رئیس شورای شهر اهواز و جمعی از مسؤولان مدیریت شهری این کلانشهر برگزار شد.

شهردار اهواز در این جلسه خواستار همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در جهت جذب سرمایه گذار شد و اظهار کرد: متاسفانه برخی از ارگان‌ها با برخوردهای سلیقه‌ای و فراقانونی، در مسیر مشارکت بخش خصوصی مانع تراشی می‌کنند.

موسی شاعری گفت: باید روی فرصت‌هایی تمرکز کرد که هم سرمایه گذار مناسب دقیق پای کار است و هم این فرصت در اولویت‌ها و نیازهای شهر است.

وی دستور داد: لازم است جلسات هیئت عالی سرمایه گذاری در بازه زمانی کوتاه‌تری تشکیل شده و سرمایه گذاران مربوطه نیز در جلسات حضور داشته باشند تا روند تصمیم گیری سریع‌تر انجام شود.

گفتنی است در این جلسه در خصوص پروژه‌ها و طرح‌های سرمایه گذاری پردیس سلامت، هایپر یاس، بازارچه‌های چندمنظوره در سطح شهر اهواز، مسدود کردن عبور و مرور پل سفید اهواز و تبدیل عرشه آن به مجموعه‌ای از امکانات گردشگری و تفریحی، احداث سرویس‌های بهداشتی، پمپ بنزین تک نازله حاشیه خیابان در نقاط مختلف شهر، احداث زیپ لاین و بانجی و تاکسی آبی و احداث شهربازی بحث و تبادل نظر و مواردی به تصویب رسید.
انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار