سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

هیات عالی سرمایه گذاری در شهرداری اهواز تشکیل شد

جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز با حضور اعضا تشکیل شد.

به گزارش خوزآنلاین،در این جلسه شاعری شهردار اهواز، عالمی نیسی فرماندار اهواز، سنواتی، رئیس و حاجتی، موسوی زاده، لطفعلی زاده، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار، رئیس و کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز حضور داشتند چند پروژه سرمایه گذاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه شهردار اهواز خواستار همکاری همه دستگاههای اجرایی در جهت جذب سرمایه گذار شد و گفت: متاسفانه برخی از ارگانها با برخوردهای سلیقه ای و فراقانونی، در مسیر مشارکت بخش خصوصی مانع تراشی می کنند.

موسی شاعری خطاب به رییس و کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی گفت: باید روی فرصت هایی تمرکز کرد که هم سرمایه گذار مناسب دقیق پای کار است و هم این فرصت در اولویت ها و نیازهای شهر است.

وی دستور داد: لازم است جلسات هیات عالی سرمایه گذاری در بازه زمانی کوتاهتری تشکیل شده و سرمایه گزاران مربوطه نیز در جلسات حضور داشته باشند تا روند تصمیم گیری سریعتر انجام شود.

گفتنی است در این جلسه در خصوص پروژه ها و طرح های سرمایه گذاری پردیس سلامت، هایپر یاس، بازارچه های چندمنظوره در سطح شهر اهواز، مسدود کردن عبور و مرور پل سفید اهواز و تبدیل عرشه آن به مجموعه ای از امکانات گردشگری و تفریحی، احداث سرویس های بهداشتی، پمپ بنزین تک نازله حاشیه خیابان در نقاط مختلف شهر، احداث زیپ لاین و بانجی و تاکسی آبی و احداث شهربازی بحث و تبادل نظر و مواردی به تصویب رسید.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار