دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • چهارشنبه / 4 سپتامبر 2019 / 13:26
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 409
  • خبرنگار : 104

ادامه گرد و خاک در اهواز تا اواخر هفته

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از امروز(۱۲ شهریورماه) تا روز پنج‌شنبه(۱۴ شهریورماه) برای ساعاتی احتمال رخداد پدیده گرد و خاک موقتی و کاهش دید افقی در مناطق یاد شده وجود دارد.

به گزارش خوزآنلاین، محمد سبزه‌زاری  درباره آخرین وضعیت هواشناسی استان خوزستان اظهار داشت: با توجه به خروجی مدل‌های پیش یابی، از امروز(۱۲ شهریورماه) تا روز پنج‌شنبه(۱۴ شهریورماه) شاهد وزش بادهای متوسط تا شدید همراه با تندبادهای لحظه‌ای در مناطق جنوبی، جنوب شرقی، غربی و قسمت هایی از مرکز استان خواهیم بود.

وی بیان کرد: با بررسی نقشه‌های پیش یابی تا روز یکشنبه(۱۰ شهریورماه) هفته آینده همچنان شاهد جنوبی بودن جریانات جوی و افزایش رطوبت و شرجی در مناطق ساحلی، جنوبی و مرکزی استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان درباره سیر صعودی یا نزولی دمای هوای خوزستان، خاطرنشان کرد: تا روز یکشنبه(۱۰ شهریورماه) هفته آینده روند افزایش ۱ تا ۲ درجه ای دما مورد انتظار است.

وی عنوان کرد: از امروز(۱۲ شهریورماه) تا روز پنج‌شنبه(۱۴ شهریورماه) برای ساعاتی احتمال رخداد پدیده گرد و خاک موقتی و کاهش دید افقی در مناطق یاد شده وجود دارد.

سبزه‌زاری گفت: روند کاهش دما تا فردا ادامه خواهد داشت و سپس در روز پنجشنبه(۱۴ شهریورماه) افزایش ۱ تا ۲ درجه‌ای دما مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان اینکه در شبانه‌ روز گذشته امیدیه با ۴۹٫۱ و ایذه با ۱۹٫۸ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق گزارش شده‌اند، ادامه داد: حداکثر دمای اهواز به ۴۷٫۵ و حداقل نیز به ۳۳٫۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار