پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • چهارشنبه / 4 سپتامبر 2019 / 13:06
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 391
  • خبرنگار : 104

برگذاری اردوی جهادی در سردشت دزفول

مسئول گروه جهادی شهید عادل سعد دزفول گفت: اردوی جهادی ۳۵ نفر از دانش آموزان با هدف آماده سازی یک باب مدرسه آموزشی برای آغاز سال تحصیلی در منطقه سردشت دزفول برگزار شد.

به گزارش خوزآنلاین،محمد حاجی حسین زاده افزود: جهاد و جهادگری در حوزه دانش آموزی یکی از عرصه‌های پراستقبال است و همه‌ساله دانش آموزان زیادی ازآن استقبال می‌کنند.

وی اظهار داشت: ۳۵ نفر از دانش آموزان مقاطع تحصیلی نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم شهرستان دزفول در اردوی جهادی به روستای حسن کلولی سردشت دزفول حضور داشتند.

مسئول گروه جهادی شهید عادل سعد افزود: این اردوی جهادی به مدت چهار روز به همت بسیج دانش آموزی شهید رجایی سردشت دزفول برگزار شد.

وی گفت: دانش آموزان جهادی در این مدت با حضور در یک مدرسه، بخش عمده‌ای از کلاس‌ها، سالن و محوطه آن را رنگ آمیزی و برای آغاز سال تحصیلی آماده کردند.

حاجی حسین زاده افزود: در این دوره جهادی که در فضای صمیمی و معنوی برگزار شد، دانش آموزان علاوه بر کار عمرانی در دوره‌های تربیتی و فرهنگی و چندین دوره مسابقات ورزشی شرکت کردند.

وی اظهار داشت: حضور در مراسم عزاداری و روضه خوانی و سرکشی به تکیه های مردمی از دیگر برنامه‌های اردوی جهادی دانش آموزان بود.

بخش های شهیون و سردشت در شمال دزفول از مناطق سخت گذر و محروم این شهرستان هستند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار