دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 5 سپتامبر 2019 / 13:48
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 658
  • خبرنگار : 104

اجرای ۱۰ طرح عمرانی احداث و تعمیرات مدرسه در شادگان

قربانی از اجرای ۱۰ طرح عمرانی احداث و تعمیرات مدارس مختلف در شادگان خبر داد و گفت:از این ۱۰ طرح، ۶ پروژه احداثی و چهار پروژه تعمیراتی است.

به گزارش خوزآنلاین،علی قربانی در حاشیه حضور هیئت اعزامی سازمان نوسازی مدارس کشور در خوزستان و بازدید از طرح های مدرسه سازی شادگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دبستان ۶ کلاسه خیبر در روستای گرمه شادگان با جمعیت دانش آموزی ۱۳۰ نفر و جمعیت روستایی یک هزار و ۸۰۰ نفر از جمله های در دست اجرای شادگان است.

مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس خوزستان افزود: محل تأمین اعتبار پروژه فوق ملی مشارکتی است که تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و عملیات آن از پنجم تیر آغاز شده و پیش بینی می شود که تا ۱۵ آبان تحویل داده شود.

وی با بیان اینکه پروژه دیگر دبستان ۶ کلاسه شهید دستغیب در روستای رگبه با جمعیت دانش آموزی ۱۵۰ نفر جمعیت روستایی دو هزار و ۲۰۰ نفر است اضافه کرد: محل تأمین اعتبار این پروژه نیز ملی مشارکتی است که تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پنجم تیر آغاز شده و پیش بینی می شود تا ۳۱ شهریور به اتمام برسد.

وی با اشاره به اینکه در روستای صراخیه با جمعیت دانش آموزی ۱۱۰ نفر و جمعیت روستایی یک هزار و ۸۰۰ نفر نیز دبستان ۶ کلاسه میثاق احداث می شود تصریح کرد: محل تأمین اعتبار این پروژخ ملی مشارکتی است که عملیات احداث آن پنجم تیر آغاز شده و تاکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پیش بینی می شود که تا ۳۰ آذر به اتمام برسد.

قربانی با بیان اینکه در شهرستان شادگان ۶ پروژه احداثی و چهار پروژه تعمیراتی داریم که جمع اعتبارات آنها ۸۱ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال و جمع کلاس های این مدارس نیز ۴۱ مورد است عنوان کرد: از این میان دو پروژه به صورت روش صنعتی سازی احداث می شود.

وی در پایان با اشاره به نصب دوربین تایم لپس برای رصد شبانه روزی و آنلاین روند ساخت مدارس خاطر نشان کرد: هدف از این بازدید، بررسی روند ساخت و ساز این مدارس و فعالیت های در حال انجام است

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار