پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 5 سپتامبر 2019 / 19:50
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 699
  • خبرنگار : 104

واکنش آیت‌الله رئیسی به خصوصی‌سازی‌ها، باغ‌شهرها و پسماند روی در زنجان

واکنش آیت‌الله رئیسی به خصوصی‌سازی‌ها، شامل روغن نباتی جهان، ایران‌ترانسفو و همچنین معضلات ناشی از باغ‌شهرها و پسماند روی در زنجان در شورای اداری استان زنجان.

به گزارش خوزآنلاین،آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در شورای اداری استان زنجان با اشاره به اینکه نسبت به بحث اراضی جلسه‌ای برگزار شد، اظهار کرد:  قرار شد مسائل پیگیری شود و نباید به ثروت ملی و اراضی ملی تعرض شود باید جلوی این اقدامات گرفته شود.

رئیس قوه قضائیه با طرح این سوال که چرا باید چاه‌های غیرمجاز در کشور ما به میزان چاه‌های مجاز و یا بیشتر از آنها باشد، گفت: این موضوع تنها مربوط به یک دولت نیست و باید یک زمان و مکان این مسئله تعیین تکلیف شود.

وی با بیان اینکه چرا باید با تخلفات انجام شده در جلوی چشم مسؤولان برخورد نشود، گفت: باید با مدیرانی که در زمان مدیریت خود از تخلف چشم پوشی کرده‌اند برخورد شود.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه سوال از سازمان‌ها در مورد ساخت ساختمان بسیار جدی‌تر است، گفت: نقض قانون توسط سازمان‌ها و ادارات به مراتب سخت‌تر است.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه هیچ اداره‌‌ای نباید با قدرت خود اقدم به نقض قانون کند، تصریح کرد: چه زمان اداری بودن مجوز ساخت و ساز غیرمجاز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این موضوع خود زمینه بی‌عدالتی را فراهم می‌کند، تأکید کرد: رفتار ما مقابل مردم است و آنها بی‌عدالتی را نمی‌پسندند.

آیت‌الله رئیسی با اشاره به اینکه یک ماهه ساز و کاری برای باغ‌شهرها تعیین می‌شود، گفت: این موضوع تا یک ماهه تعیین تکلیف خواهد شد.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه پسماندها موضوع مهم محیط زیستی است، ادامه داد: مدیریت پرونده پسماند در زنجان به معاون اول قوه قضائیه محسنی سپرده می‌شود تا با همراهی استاندار پیگیر زنجان تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به اینکه باید اقدام و عمل صورت گیرد، گفت: تنها با حرف زدن مشکلات حل نمی‌شود.

آیت‌الله رئیسی اربعین حرکتی برنامه‌ریزی شده است که کربلا بماند و این یک برنامه عمیق و دقیق است تا عاشورا بماند و جوامع مبتنی بر عاشورا متحول شود.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه جلوه‌های عاشورا روز به روز بیشتر می‌شود‌، افزود: ما مبتنی بر عاشورا باید یک حرکت مدیریتی با تدبیر و با برنامه‌ریزی دقیق و با اعتقاد به اینکه ما می‌توانیم، حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این بود که ما را زمین گیر کند و نتوانست و ما خواستیم و توانستیم، گفت: اینکه یک حرفی را سید حسن نصرالله اعلام کند مردم ساکن در سرزمین‌های اشغالی بیشتر به آن اعتماد دارند تا سران خود، یک واقعیت است که رخ می‌دهد و در واقع حرف اول را سید می‌زند و او نیز گفته است که معلم من مقام معظم رهبری است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار