پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

مسئولان گتوند از اعتبارات اشتغال روستایی نهایت استفاده را ببرند

امام جمعه گتوند با اشاره به جذب بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار اشتغال روستایی در این شهرستان گفت: مسئولان باید با نهایت استفاده از این اعتبارات در شهرستان جهش ایجاد کنند.

به گزارش خوزآنلاین،حجت الاسلام اسماعیل اسدپور در خطبه های نماز جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان به هفته تعاون اشاره کرد و افزود: شهرستان گتوند با جذب این ۱۳۰ میلیارد ریال رتبه دوم استانی را کسب کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان گتوند باید در زمینه اشتغال روستایی جهش داشته باشد، گفت: با توجه به ظرفیت های این شهرستان، باید در سال آینده به رتبه نخست در این حوزه برسیم و اثرات آن را روی سفره مردم ببینیم.

امام جمعه گتوند با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش اظهار داشت: تجمع گسترده عزاداران حسینی در روز تاسوعا در شهرستان گتوند برگزار می شود که از عزاداران حسینی برای شرکت در این مراسم دعوت می شود.

وی ایستادگی درمقابل دشمنان اسلام، هراس نداشتن از دشمن، گذشتن از جان و مال و فرزند در مسیر مقاومت را از درس ها امام حسین (ع) به شیعیان عنوان کرد و افزود: مذاکره سیدالشهدا برای رفع تحریم نبود بلکه برای هدایت بشریت آن دوران بود.

حجت الاسلام اسدپور اضافه کرد: جبهه مقاومت مقتدر و مظلوم است اما صلابت، رشادت و ایثار این جبهه تا قیامت ماندگار است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار