جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

اعلام محدوديت هاي ترافيکي تاسوعا و عاشورای حسيني در شهرستان اهواز

محدوديت هاي ترافيکي تاسوعا و عاشورای حسيني در شهرستان اهواز اعلام شد.

به گزارش خوزآنلاین،رئیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت : این محدودیت به منظور بمنظور ايجاد نظم و امنيت ترافيكي مطلوب در روزهای تاسوعا و عاشورای حسيني اعمال می شود. سرهنگ منصور جمشیدی افزود :در روز تاسوعا از طول خیابان شریعتی، چهار راه زند به سمت طالقانی و میدان شهدامحدودیت ترافیکی برقرار است.

وی ادامه داد : رانندگان می توانند در مسیر‌های جایگزین از خیابان امام خمینی (ره)، خیابان آزادگان و خیابان غزنونی برای تردد استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با اشاره به اینکه برای روز عاشورا از ساعت ۲ شب خیابان شریعتی و کلیه کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به آن، چهار راه زند تا پل سیاه، سه راه آزادگان، خیبابان شهدا (رفت و برگشت) و خیابان ۲۴ متری مسدود است بیان کرد : رانندگان می توانند در مسیرهای جایگزین در  پل هفتم، پل کابلی (رفت و برگشت) بلوار ساحلی، خیابان امام شرقی، خیابان امام غربی، بلوار آیت الله بهبهانی، تقاطع چهار راه زند به پل کابلی و بلوار ساحلی غربی استفاده کنند.

سرهنگ جمشیدی از عموم شهروندان خواستبه محدودیت‌های ترافیکی توجه و رانندگان با احتیاط رانندگی کرده و مراقب عابران پیاده در شب باشند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار