پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • یکشنبه / 8 سپتامبر 2019 / 14:41
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 981
  • خبرنگار : 104

ایزدی:انتصابات شهردار با هدف خدمت به مردم است

ایزدی گفت: شهردار شاعری نیز سبک مدیریتی خاص خود را دارد و افرادی را برای مدیریت انتخاب می کند که می تواند با آن ها همکاری کند، راحت تر به مردم خدمت کند و مشکلات شهری را مرتفع سازد، در واقع به همین دلایل هم تغییر و تحولات مدیریتی را انجام داده است.

به گزارش خوزآنلاین،رئيس کمیسیون تحقیق، نظارت و بازرسی شورای شهر اهواز در پاسخ به سوال که آیا ممکن است تغییر تحولات مدیریتی در شهرداری اهواز یک نوع مهره چینی برای انتخابات آینده مجلس باشد، اظهارداشت: چنین نیست، اما اگر این گونه باشد شورای اسلامی با آن مقابله می کند.

محمد رضا ایزدی  افزود: اگرچه به طور کلی شهردار تغییرات مدیریتی خوبی انجام داده اما ممکن است به صورت جزیی انتصابات جدید ایراداتی نیز داشته باشد.

وی ادامه داد: از آن جایی که ۹۹ سبک مدیریتی وجود دارد، مدیران شهری که منصوب می شوند نیز سبک خاص خود را دارند و تغییر و تحول ایجاد می کنند.

وی بیان کرد: شهردار شاعری نیز سبک مدیریتی خاص خود را دارد و افرادی را برای مدیریت انتخاب می کند که می تواند با آن ها همکاری کند، راحت تر به مردم خدمت کند و مشکلات شهری را مرتفع سازد، در واقع به همین دلایل هم تغییر و تحولات مدیریتی را انجام داده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار