سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

هشدار پلیس راهور به شهروندان هنگام رانندگی در شب‌های محرم

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی به شهروندان هنگام رانندگی در شب‌های عزاداری حسینی در معابر به منظور حفظ سلامتی خانواده‌ها و جلوگیری از آسیب دیدن آنها در تصادفات هشدار داد.

به گزارش خوزآنلاین،سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه مراسم عزاداری روز هشتم ماه محرم در ستاد پلیس راهور ناجا اظهار کرد: به کلیه پلیس‌های راهور سراسر کشور و پلیس راه ابلاغ کرده‌ایم که با تمام توان در مدیریت ترافیک جابه‌جایی ناوگان کشوری در حوزه عمومی و مردمی فعالیت کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر وضعیت خوب هست و با هماهنگی‌های ابلاغ شده، تقریبا تمام مساجد و هیئت‌ها به نوعی با پلیس راهور همکاری دارند، تا بتوانیم تاثیر در حرکت و جابجایی را بدون اینکه هیچ گره ترافیکی ایجاد شود، داشته باشیم.

وی افزود: این روزها بیشتر مردم لباس مشکی به تن دارند و تاریکی شب تهدیدی برای مردم به خصوص اطفال و افراد کهنسال در شب است.

سردار هادیانفر تاکید کرد: خواهش‌ ما از رانندگان این است که نهایت دقت را داشته باشند و والدین نیز در حین تردد از معابر خیابان، مراقب اطفال خود باشند تا شاهد آسیب نباشیم.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در سال‌های گذشته نیز تصادف موتور سیکلت‌ها با عابرین پیاده به نوعی در بخش‌هایی افزایش داشته، که باید مراقبت‌های بیشتری صورت گیرد تا دچار مشکل نشویم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار