دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • چهارشنبه / 11 سپتامبر 2019 / 19:18
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1185
  • خبرنگار : 104

استقبال باشکوه مردم اهواز از شبهای بین الحرمین/ همه هزینه ها مصوب شورا هستند

امینی عنوان کرد: هزینه های صورت گرفته در مراسم بین الحرمین و مواکب شهرداری، ردیف بودجه مشخص و مصوب شورای شهر اهواز را دارد.
به گزارش خوزآنلاین،مسعود امینی  اظهار داشت: بیش از یک دهه از اجرای برنامه شب های بین الحرمین در کلانشهر اهواز می گذرد و امسال نیز این برنامه از ابتدای ماه محرم و همزمان با آغاز عزاداری سید و سالار شهیدان در پارک ساحلی برگزار شد.
وی افزود: باتوجه به اینکه آقای شاعری شهردار اهواز، یکی از مبدعان این برنامه از ابتدای شروع بودند، امسال ایشان توجه ویژه ای به برگزاری شبهای بین الحرمین و تاکید بر هرچه باشکوه برگزار کردن این مراسم داشتند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز در ادامه اظهار داشت: برنامه شبهای بین الحرمین به دلیل استقرار در محدوده پارک ساحلی و حضور خانوادگی شهروندان در این مکان، مورد استقبال پرشور مردم اهواز و به ویژه جوانان عزیز قرار گرفته است.
امینی خاطرنشان کرد: امسال برنامه های خاص و ویژه ای برای شبهای بین الحرمین در نظر گرفته شده بود که مهمترین آنها سخنرانی، مداحی، تعزیه خوانی، تئاتر، غرفه های ویژه خطاطی هنرمندان، مشاوره خانواده، نذر چادر، غرفه کودکان و نوجوانان می باشد.
وی افزود: در اقدامی جدید، برگزاری مراسم را هر شب به عهده یک منطقه از شهرداری قرار دادیم که شهردار منطقه به همراه معاون فرهنگی و نیروهای دیگر در محل اجرای برنامه حضور پیدا می کنند.
معاون شهردار اهواز در خصوص هزینه برگزاری مراسم شبهای بین الحرمین عنوان کرد: هزینه های صورت گرفته در مراسم بین الحرمین و مواکب شهرداری، ردیف بودجه مشخص و مصوب شورای شهر اهواز را دارد.
امینی گفت: تاکنون هیچ پرداختی به پیمانکار اجرای برنامه نداشته ایم و از حوزه معاون فرهنگی کارها انجام شده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار