دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در سال جاری

مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری آزمون استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برای جذب ۴۴۶ نفر خبر داد.

به گزارش خوزآنلاین،مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از برگزاری آزمون استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد.

امین عموری مدیر منابع انسانی دانشگاه ضمن اعلام این خبر افزود: وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در سال ۹۸ در مرحله اول جهت رفع بخشی از کسری نیروی متخصص دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، ۱۰ هزار مجوز از از سازمان اداری و استخدامی دریافت نمود و سهمیه هر دانشگاه علوم پزشکی بر اساس نیاز تخصیص داده شد.

وی در بخش دیگری در توصیه به داوطلبان آزمون استخدامی در راستای پرهیز از هرگونه پیگیری از منابع خبری غیر معتبر از جمله کانال های پیام رسان، گفت: جزئیات این آزمون استخدامی نیز مشابه سایر آگهی های استخدامی، به صورت رسمی در صفحه نخست وبگاه دانشگاه علوم پزشکی اهوازبه نشانی www.ajums.ac.ir  و پایگاه خبری _ اطلاع رسانی دانشگاه به ادرس webda.ajums.ac.ir منتشر می شود.

مدیر منابع انسانی دانشگاه با اشاره به این مطلب که پذیرفته شدگان این آزمون استخدام بصورت پیمانی مشغول بکار خواهند شد، اظهار داشت:  در راستای پیگیریها و تلاش های مسئولین دانشگاه جهت دریافت مجوز استخدام در دانشگاه علوم پزشکی اهواز،  تعداد ۴۴۶ مجوز استخدام از مجموع ده هزار مجوز تخصیصی سازمان اداری و استخدامی کشور به وزارت بهداشت، سبب شد دانشگاه علوم پزشکی اهواز بالاترین مجوز استخدام پیمانی را در بین سایر دانشگاه ها و‌ دانشکده ها به خود اختصاص دهد.

وی همچنین در تشریح توزیع نیروهای جدید در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و‌ درمانی تصریح کرد: با توجه به کمبود شدید نیروی انسانی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز و همچنین سند چشم انداز منابع انسانی دانشگاه، اقدام لازم در این خصوص انجام خواهد شد.

عموری در ادامه افزود: این آزمون استخدام به صورت متمرکز از سوی سازمان سنجش در کل کشور برگزار خواهد شد و ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون نیز در سایت سازمان یادشده به نشانی www.sanjesh.org صورت می پذیرد.

انتهای پیام/

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار