دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳

Monday, 27 May , 2024

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان ابقا شد

طی حكمی از سوی مديرعامل شركت توانير محمود دشت بزرگ در سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان ابقا شد.
به گزارش خوزآنلاین،حسن متولی زاده مديرعامل شركت توانير و رييس مجمع عمومی شركت‌های تابعه طی حكمی محمود دشت بزرگ را برای مدت ۲ سال دیگر به عنوان مديرعامل شركت برق منطقه‌ای خوزستان منصوب كرد.
در متن اين حكم آمده است: “جناب آقای مهندس محمود دشت بزرگ، با توجه به مراتب تعهد، شايستگی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب اين حكم از تاريخ صدور مجددا برای مدت ۲ سال به عنوان رئیس هیات مدیره و مديرعامل شركت سهامی برق منطقه‌ای خوزستان منصوب می‌شويد.
از خداوند متعال توفيق روز افزون جنابعالی را در خدمت به جمهوری اسلامی ايران و پيشبرد اهداف شركت بر اساس برنامه‌ها و سياست‌های كلان وزير نيرو مسئلت می‌کند”.
محمود دشت بزرگ از اسفند ۹۴ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان است، نوسازی و توسعه شبکه، ایمن سازی شبکه در مقابله با پدیده‌های جوی و گرد و غبار، پایداری شبکه برق در فصل گرم، نهادینه کردن الگوی بهینه مصرف برق و .. را در کارنامه مدیریتی خود در برق منطقه‌ای خوزستان دارد.
همچنین در احکام دیگری از سوی مدیرعامل شرکت توانیر، مهرداد سروش و کیوان خورسند برای مدت ۲ سال دیگر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت سهامی برق منطقه‌ای خوزستان منصوب شدند.

 

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار