پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • یکشنبه / 15 سپتامبر 2019 / 18:13
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1445
  • خبرنگار : 104

فراخوان عمومی پردیس سلامت اهواز منتشر شد

آگهی فراخوان عمومی پروژه بزرگ سرمایه گذاری احداث پردیس سلامت اهواز منتشر شد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز، رئیس این سازمان با اعلام این خبر افزود: پردیس سلامت اهواز جزو مگا پروژه های بی نظیر در سطح کشور در حوزه سلامت و درمان است که به همت شهرداری اهواز و با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود.

عبدالامیر کمایی ادامه داد: این پروژه از بخش های مختلفی همچون بیمارستان ، کلینیک های تخصصی پزشکی، شهرک مسکونی پزشکان ، هتل پنج ستاره و سایر امکانات با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات پزشکی تشکیل شده است و در سه فاز و سرمایه گذاری بالغ بر سه هزار میلیارد تومان احداث می شود.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری اهواز این پروژه را فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری دانست و گفت: از کلیه صاحبان سرمایه در سراسر کشور دعوت می شود که با توجه به اراده شهرداری اهواز مبنی بر ایجاد بستر مناسب برای مشارکت بخش خصوصی، در این فراخوان شرکت کنند.

کمایی در پایان گفت: مهلت شرکت در فراخوان تا پایان روز ۲۰ مهر بوده و علاقمندان می توانند جهت دریافت اسناد فراخوان به امورقراردادهای شهرداری اهواز واقع در کمپلو خیابان انقلاب نبش غزنوی اداره قراردادهای شهرداری مراجعه یا با شماره تلفن ۳۳۷۹۹۱۶۰ تماس حاصل کنند.

 

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار