پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • سه‌شنبه / 17 سپتامبر 2019 / 21:34
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1574
  • خبرنگار : 104

فرودگاه آبادان برای برقراری پرواز در مسیر نجف آمادگی دارد

مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان گفت: این فرودگاه در آستانه اربعین حسینی و به منظور تسریع در روند تردد زائران آمادگی برقراری خط پرواز بین آبادان – نجف را دارد.

به گزارش خوزآنلاین،پروانه سهرابی روز سه شنبه  اظهار داشت: پیگیری لازم با شرکت هواپیمایی کیش ایر برای برقراری پرواز روزانه بین آبادان – نجف انجام شده است.

وی افزود: پیشنهاد برقراری خط پرواز بین آبادان – نجف قرار است در نشست هفته آینده مدیران صنعت هوانوردی کشور بررسی شود و در صورت تصویب روزانه یک پرواز در این مسیر انجام می شود.

مدیر فرودگاه بین المللی آبادان افزود: تلاش ما برقراری پرواز بین آبادان – نجف است و امیدواریم مدیران صنعت هوانوردی با این موضوع موافقت کنند.

سهرابی گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده به دنبال مهیا کردن امکانات برای خدمت رسانی موثر به زائران اربعین هستیم.

وی همچنین در خصوص افزایش تعداد پروزاهای این فرودگاه در ایام اربعین امسال گفت: فرودگاه آبادان آمادگی کامل برای افزایش تعداد پروازها برای جا به جایی زایران اربعین را دارد.

سهرابی تصریح کرد: البته تعداد پروازهای فرودگاه بین المللی آبادان در نیمه دوم سال به دلیل کاهش مسافر کمتر می شود ولی با توجه به تردد زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه آمادگی لازم برای افزایش شمار پروازهای فرودگاه آبادان وجود دارد.

به گزارش ایرنا روزانه بین ۱۶ الی ۲۰ پرواز در فرودگاه آبادان انجام می شود. ضمن اینکه پرواز مسیر آبادان – تهران روزانه برقرار است.

اربعین پارسال بیش از ۵۳۵ هزار زائر ایرانی و خارجی از مرز شلمچه تردد کردند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار