پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۴۰۳

Thursday, 23 May , 2024

  • سه‌شنبه / 17 سپتامبر 2019 / 13:56
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1529
  • خبرنگار : 104

محرومیت خوزستان از نوشت افزار دولتی

معاون امور اقتصادی و بازرگانی صنعت، معدن وتجارت استان خوزستان گفت:متاسفانه به علت ضعف مالی برخی از واحدهای اقتصادی، نوشت افزار دولتی هنوز وارد استان نشده است.

به گزارش خوزآنلاین،عبدالرحمن ناصریان معاون امور اقتصادی و بازرگانی صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: متأسفانه به علت ضعف مالی واحدهایی که باید نوشت‌افزار دولتی را تهیه‌کرده می‌کرده‌اند، تا کنون فقط بخشی از نوشت‌افزار دولتی سهم استان را توانستیم تأمین کنیم.

وی افزود: تصمیم داریم امروز جلسه‌ای تشکیل دهیم تا  بتوانیم موضوع مالی نوشت‌افزار دولتی را حل کرده و بخش اول این سهمیه را وارد استان کنیم.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی صنعت، معدن و تجارت استان درباره نحوه توزیع نوشت‌افزار دولتی بیان کرد: افرادی از بخش اصناف با تأیید اتحادیه مربوطه از جانب ما معرفی می‌شوند و اقدام به جذب سهمیه نوشت‌افزار دولتی و توزیع آن می‌کنند.

ناصریان تصریح کرد: یک‌بخشی از نوشت‌افزار دولتی مربوط به مددجویان کمیته امداد و دانش آموزان کم برخوردار است که از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) به ازای هر دانش‌آموز ۵ جلد دفتر تخصیص داده‌شده است و بین آنان توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر که در مکان نمایشگاه بین‌المللی از۲۵شهریورماه الی ۲۹شهریورماه دایر است، افزود: در این نمایشگاه که محصولات با تخفیف ۱۰ الی ۱۵ درصد عرضه می‌شوند، استقبال خوبی از جانب مردم و خانواده دانش آموزان شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار