پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲

Thursday, 22 February , 2024

  • چهارشنبه / 18 سپتامبر 2019 / 13:25
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1598
  • خبرنگار : 104

حداث ۱۵۰ واحد مسکونی سیل‌زدگان با کمک مسلمانان هندوستان

مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت:با کمک مردم سخاوتمند هند ۱۵۰واحد مسکونی در استان خوزستان و برای خانواده‌های متاثر از سیل احداث خواهد شد.

به گزارش خوزآنلاین،مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد خوزستان، ظهر امروز در حاشیه آیین کلنگ‌زنی خانه بهداشت روستای حماد از توابع شهرستان حمیدیه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در حمیدیه اظهار کرد: در جریان سیلاب سال ۹۸ استان خوزستان علاوه بر مردم سخاوتمند و نوع دوست کشورمان، مردم مسلمان دیگر کشورها نیز از جمله لبنان و هند احساس مسوولیت کرده و بی‌تفاوت نبودند و کمک‌های قابل‌توجهی را داشتند.

وی افزود: در حال حاضر با حضور نماینده ولی فقیه در هندوستان منابعی از طرف خیرین و نیکوکاران مسلمان این کشور جمع‌آوری شده است که بخشی از آن در راستای کمک به احداث مسکن نیازمندان و بخش دیگر آن در جریان پروژه‌های مرتبط با سلامت استان هزینه خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان در پاسخ به سرانجام این کمک‌ها عنوان کرد: با کمک مردم سخاوتمند هند ۱۵۰واحد مسکونی در استان خوزستان و برای خانواده‌های متاثر از سیل احداث خواهد شد، بنا بر این است که تا پایان سال جاری کل واحدها به مرحله بهره‌برداری رسیده و به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) تحویل داده شود.

وی افزود: مبلغی که برای احداث مسکن نیازمندان در نظر گرفته شده است ۲۰میلیون تومان در ازای هر واحد مسکونی است و۳۰میلیارد ریال مجموع کمک‌‌های مسلمانان هندوستان بود که به صورت خاص تنها به کمیته امداد و در راستای احداث مسکن نیازمندان تعلق گرفت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار