دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲

Monday, 26 February , 2024

  • پنج‌شنبه / 19 سپتامبر 2019 / 14:47
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1687
  • خبرنگار : 104

زائران با گذرنامه معتبر به مرزها مراجعه کنند

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: زائران اربعین حسینی با مدارک قانونی و معتبر از جمله گذرنامه معتبر به مرزها مراجعه کنند.

به گزارش خوزآنلاین،سردار محسن فتحی‌زاده امروز در بازدید از مرز شلمچه، اظهار کرد: امروز برای بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته در آستانه اربعین حسینی از مرز چذابه و شلمچه به همراه جمعی از مسؤولان و فرماندهان عالیرتبه نیروی انتظامی بازدید کردیم.

وی عنوان کرد: بر اساس پیش‌بینی همه، امسال با حجم بسیار زیاد زائران مواجه خواهیم بود که باید همه دستگاه‌های خدمت‌رسان میزبانی خوبی از همه داشته باشند.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: در حوزه امنیتی و انتظامی نیز امروز بررسی‌های ویژه‌ای داشتیم و به دنبال این هستیم در این عرصه مانند سال گذشته و بلکه بهتر عمل کنیم، البته بهتر عمل کردن در این زمینه مستلزم آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم مرز و طرح‌ها و امنیت مرزی امنیتی و انتظامی است.

فتحی‌زاده عنوان کرد: امسال به دلیل افزایش حجم زائران باید ظرفیت‌ها در تمام ابعاد از جمله در حوزه‌های انتظامی و امنیتی افزایش یابد و در تردد نظم بخشی ایجاد شود.

وی افزود: امسال به تناسب افزایش آمار زائران، خودروهای شخصی نیز افزایش می‌یابد، بر ه‍مین اساس ابلاغیه صورت گرفته که باید ظرفیت‌های پارکینگ‌های مرزی حداقل ۳۰ درصد افزایش یابد تا خدمات شایسته‌ای به زائران ارائه شود.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: امسال به لحاظ افزایش آمار تردد، باید مسیرهای مواصلاتی و منتهی به مرزها ایمن‌سازی و آماده‌سازی شوند و معایب آنها رفع شود، امسال ظرفیت گسترده پلیس راه را خواهیم داشت تا بتوانیم امنیت فراوانی را تامین کنیم.

وی اظهار کرد: در مسیرهای مواصلاتی به مرز چذابه اشکالاتی وجود دارد، به مسؤولان محلی تاکید کردیم که از این فرصت باقی‌مانده استفاده و نواقص را رفع کنند.

فتحی زاده با تاکید بر تقویت گیت‌های بازرسی، عنوان کرد: زائران سال گذشته با نیروی انتظامی همکاری و همراهی مثال‌زدنی داشتند، امسال نیز زائران باید خود را برای پاسخگو بودن آماده کنند و حتما باید مدارک معتبر از جمله گذرنامه معتبر در اختیار داشته باشند.

وی افزود: همچنین زائرانی که با خودرو شخصی به مرزها مراجعه می‌کنند باید خودروهای آنها ویژگی‌های لازم امنیتی و انتظامی را داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار