جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 19 سپتامبر 2019 / 14:49
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1695
  • خبرنگار : 104

سارق هفت میلیارد ریال طلاجات در دام پلیس خوزستان گرفتار شد

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار طلاجات منازل با ۱۲ فقره سرقت به ارزش بیش از هفت میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خوزآنلاین،سردار حیدر عباس زاده شامگاه چهارشنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات از منازل شهروندان در مناطق مختلف شهرستان اهواز، تدابیر لازم جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به پلیس آگاهی ابلاغ و موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی غرب اهواز با انجام تحقیقات تخصصی و کار اطلاعاتی، سارق حرفه ای و سابقه دار به همراه یک نفر مالخر را در شهرستان اهواز شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی ۲ عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: سارق دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۲ فقره سرقت طلاجات از منازل به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در مناطق مختلف شهرستان اهواز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضایی داده شدند، اذعان داشت: تحقیقات جهت کشف طلاجات سرقتی و استرداد به مال باختگان در دستور کار پلیس قرار دارد.

پیش از این نیز در ۲۶ شهریور ماه فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۲ سارق حرفه ای طلا از منازل شهروندان با هفت فقره سرقت به ارزش پنج میلیارد ریال در شهرستان اهواز خبر داده بود .

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار