سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 21 May , 2024

  • پنج‌شنبه / 19 سپتامبر 2019 / 14:37
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 1677
  • خبرنگار : 104

پارکینگ ۱۲۰ هکتاری چذابه در حال آماده سازی است

شهردار بستان گفت: در پایانه مرزی چذابه بالغ بر۱۲۰ هکتار برای پارک خودروهای زائران اربعین حسینی در نظر گرفته شده و کار روشنایی، آسفالت و نصب دوربین در آن در حال انجام است.

عادل عذار مالکی امروز با اشاره به آخرین وضعیت پارکینگ چذابه اظهار کرد: در حال حاضر بین ۱۱۰  تا ۱۲۰ هکتار از مساحت پارکینگ چذابه آماده شده و مشکل روشنایی آن نیز تقریباً حل شده است.

وی با بیان اینکه حصارکشی پارکینگ به صورت دیوار پیش‌ساخته انجام شده است، افزود: بخش زیادی از مساحت ۱۲۰ هکتاری پارکینگ زیرسازی آن نیز آماده و به مرحله آسفالت رساندیم اگر چه پیش‌بینی می‌شود در ایام اربعین بارندگی نداشته باشیم.

شهردار بستان گفت: پارکینگ بستان در مرحله مزایده است تا پس از تعیین برنده بخش خصوصی بهره‌بردار و مدیریت پارکینگ مشخص شود.

عذار مالکی با اشاره به نصب دوربین ورود و خروج جهت کنترل و صدور قبض همچنین استقرار یک دستگاه آتش نشانی در پارکینگ چذابه، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود حداقل ۳۰ نفر به صورت شبانه روزی در پارکینگ مستقر و به زائرین اربعین خدمات‌رسانی کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بالغ بر ۲۵ هزار خودرو زائرین در پارکینگ نگهداری شد، افزود: مقرر شد بهره بردار ، کل پارکینگ را بیمه  و یک دفتر بیمه را نیز در محل مستقر کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار